Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 18.12.2017, 17:21

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: Ligue 1 10-12.8
ViestiLähetetty: 07.08.2012, 18:48 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 30.01.2005, 17:27Viestit: 2456
Pisteitä: 1369
Kassa: -206.24 yks. Palautus%: 98.03% Panosten ka: 4.33 yks. Vetoja: 2424
1X2O2.5U2.5
MontpellierToulouse56.4%30.2%13.4%32.3%67.7%
PSGLorient74.9%19.9%5.2%45.6%54.4%
SochauxBastia49.8%29.8%20.4%41.9%58.1%
GaillardBordeaux34.3%30.0%35.7%48.3%51.7%
RennesLyon48.6%29.0%22.4%46.9%53.1%
NiceAjaccio49.7%30.6%19.8%38.7%61.3%
St. EtienneLille31.8%31.0%37.2%44.0%56.0%
NancyStade Brestois 2948.5%33.0%18.5%30.6%69.4%
TroyesValenciennes29.0%33.2%37.8%35.7%64.3%
ReimsMarseille31.5%32.2%36.3%39.5%60.5%



11.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Troyes - ValenciennesML 2kerroin 2.26 (Pinnacle)panos 9.2 yks.raja 1.7757% ||| OA 1.28
Osuma! +11.59 yks.

11.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Rennes - LyonH -0.25kerroin 2.17 (Pinnacle)panos 8.3 yks.raja 1.7657% ||| OA 1.23
Huti: -8.30 yks.

12.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Reims - MarseilleML 1kerroin 2.56 (Pinnacle)panos 5.1 yks.raja 2.1547% ||| OA 1.19
Huti: -5.10 yks.

11.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Sochaux - BastiaH -0.25kerroin 2.03 (Pinnacle)panos 7.6 yks.raja 1.7159% ||| OA 1.19
Huti: -7.60 yks.

10.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Montpellier - ToulouseU 2kerroin 2.08 (Pinnacle)panos 5.7 yks.raja 1.8155% ||| OA 1.15
Push: +0.00 yks.

11.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
PSG - LorientU 2kerroin 2.94 (Pinnacle)panos 2.7 yks.raja 2.6138% ||| OA 1.13
Huti: -2.70 yks.

11.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
PSG - LorientH -2kerroin 3.01 (Pinnacle)panos 2.2 yks.raja 2.7237% ||| OA 1.11
Huti: -2.20 yks.

11.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
St. Etienne - LilleML 1kerroin 2.39 (Pinnacle)panos 3 yks.raja 2.1746% ||| OA 1.1
Huti: -3.00 yks.

11.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Nancy - Stade Brestois 29U 2kerroin 1.9 (Pinnacle)panos 4.3 yks.raja 1.7458% ||| OA 1.09
Osuma! +3.87 yks.

11.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Gaillard - BordeauxO 2kerroin 1.67 (Pinnacle)panos 5.5 yks.raja 1.5365% ||| OA 1.09
Osuma! +3.68 yks.

11.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Rennes - LyonO 2kerroin 1.7 (Pinnacle)panos 4.8 yks.raja 1.5764% ||| OA 1.08
Huti: -4.80 yks.

11.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Nancy - Stade Brestois 29ML 1kerroin 1.49 (Pinnacle)panos 6.7 yks.raja 1.3872% ||| OA 1.08
Osuma! +3.28 yks.

10.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Montpellier - ToulouseLINE Xkerroin 3.51 (Pinnacle)panos 1 yks.raja 3.3130% ||| OA 1.06
Osuma! +2.51 yks.

11.8.2012 22:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Reims - MarseilleU 2.25kerroin 1.96 (Pinnacle)panos 2.6 yks.raja 1.8554% ||| OA 1.06
Osuma! +2.50 yks.


Modelle tänks koodista, toivottavasti ei tullut virheitä :P
6
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Ligue 1 10-12.8
ViestiLähetetty: 10.08.2012, 14:22 
Status: JäsenLiittynyt: 04.05.2006, 09:00Viestit: 937
Pisteitä: 108
10.8.2012 21:45 - Ranska
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Montpellier - Toulouse1 ahc -0.25kerroin 1.71 (188bet)panos 28 yks.raja 1.626arvio 61.5%
Puoliksi huti: -14.00 yks.
1-1

11.8.2012 22:00 - Ranska
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Evian - Bordeaux2 MLkerroin 2 (12bet)panos 20 yks.raja 1.923arvio 52%
Osuma! +20.00 yks.
2-3

11.8.2012 22:00 - Ranska
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Sochaux - BastiaMLkerroin 1.78 (188bet)panos 25 yks.raja 1.709arvio 58.5%
Huti: -25.00 yks.
2-3

11.8.2012 22:00 - Ranska
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Rennes - Lyon2 ahc +0.5kerroin 1.667 (Pinnacle)panos 30 yks.raja 1.600arvio 62.5%
Osuma! +20.01 yks.
0-1

11.8.2012 22:00 - Ranska
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Nancy - Brest2 ahc +0.5kerroin 1.91 (188bet)panos 22 yks.raja 1.852arvio 54%
Huti: -22.00 yks.
1-0
1

_________________
Seuranta 10-11

Seuranta 09-10

Vanha seuranta
Ylös
  Profiili
 
11.08.2012 11:09 <Crueman> Muutama lisää
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 5 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye