Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 22.01.2018, 05:22

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 3 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: Championship 21.-22.8
ViestiLähetetty: 20.08.2012, 18:55 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 13.02.2003, 17:31Viestit: 923Paikkakunta: Jyväskylä
Pisteitä: 817
Kassa: +562.25 yks. Palautus%: 112.01% Panosten ka: 5.96 yks. Vetoja: 785
21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Wolverhampton-BarnsleyWolverhamptonkerroin 1.7 (Unibet)panos 9 yks.
Osuma! +6.30 yks.
3-1


Wolvesin materiaali + kotietu tekee siitä suursuosikin kotikentällä.
62% kotivoitolle.

21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Peterborough-MillwallPeterboroughkerroin 2.69 (Pinnacle)panos 7 yks.
Huti: -7.00 yks.
1-2


Keskikastin alapuolen joukkueet kohtaavat. Kummatkin aloittivat sarjan tappioilla.
Kotijoukkue ei viime kaudella montaa tasuria kotipelissä pelannut. 23 pelistä vain 3 päättyi tasapeliin.
No, tuo tilasto toki ei kuitenkaan mitään mullistavaa faktaa kätke sisäänsä.
Kerroin kuitenkin passaa mulle, 39% arviolla.
1
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Championship 21.-22.8
ViestiLähetetty: 21.08.2012, 09:45 
Status: JäsenLiittynyt: 24.05.2003, 19:54Viestit: 312
Pisteitä: 21
Kassa: -4.93 yks. Palautus%: 97.13% Panosten ka: 1.72 yks. Vetoja: 100
21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Watford-IpswichWatford -0.25kerroin 1.94 (Pinnacle)panos 1 yks.raja 1.85
Huti: -1.00 yks.
0-1


21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Peterboro-MillwallPeterboro dnbkerroin 1.9 (188bet)panos 1 yks.raja 1.75
Huti: -1.00 yks.
1-2
0

_________________
If you are going to try, go all the way. Otherwise don't even start.
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Championship 21.-22.8
ViestiLähetetty: 21.08.2012, 13:22 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 30.01.2005, 17:27Viestit: 2456
Pisteitä: 1369
Kassa: -206.24 yks. Palautus%: 98.03% Panosten ka: 4.33 yks. Vetoja: 2424
1X2O2.5U2.5
BrightonCardiff34.1%30.6%35.3%42.3%57.7%
Bristol CityCrystal Palace41.5%32.4%26.1%34.3%65.7%
CharltonLeicester38.3%29.0%32.7%48.6%51.4%
HuddersfieldNottingham39.3%29.5%31.2%46.2%53.8%
MiddlesbroughBurnley47.0%30.0%23.0%40.3%59.7%
PeterboroMillwall35.1%28.6%36.3%50.8%49.2%
Sheffield WedBirmingham29.5%27.3%43.2%55.2%44.8%
WatfordIpswich46.6%25.9%27.4%60.1%39.9%
WolverhamptonBarnsley57.0%25.8%17.2%49.0%51.0%
BlackpoolLeeds50.3%25.6%24.1%58.7%41.3%
BoltonDerby53.1%26.9%19.9%48.4%51.6%
BlackburnHull46.9%28.5%24.7%46.9%53.1%



21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Sheffield Wed - BirminghamML 2kerroin 2.06 (Pinnacle)panos 7.1 yks.raja 1.6859% ||| OA 1.22
Huti: -7.10 yks.

21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Sheffield Wed - BirminghamO 3kerroin 2.79 (Pinnacle)panos 3.7 yks.raja 2.3343% ||| OA 1.2
Osuma! +6.62 yks.

21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Watford - IpswichO 2.75kerroin 2.11 (Pinnacle)panos 5 yks.raja 1.8155% ||| OA 1.17
Huti: -5.00 yks.

21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Bristol City - Crystal PalaceU 2.25kerroin 1.89 (Pinnacle)panos 5 yks.raja 1.6660% ||| OA 1.13
Huti: -5.00 yks.

21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Blackpool - LeedsH -0.75kerroin 2.55 (Pinnacle)panos 2.7 yks.raja 2.2644% ||| OA 1.13
Puoliksi osuma! +2.09 yks.

21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Charlton - LeicesterML 1kerroin 2.08 (Pinnacle)panos 3.8 yks.raja 1.8554% ||| OA 1.12
Osuma! +4.10 yks.

21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Bolton - DerbyLINE 2kerroin 5.61 (Pinnacle)panos 0.9 yks.raja 5.0120% ||| OA 1.12
Huti: -0.90 yks.

21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Watford - IpswichH -0.75kerroin 2.73 (Pinnacle)panos 2 yks.raja 2.4840% ||| OA 1.1
Huti: -2.00 yks.

21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Middlesbrough - BurnleyU 2kerroin 2.45 (Pinnacle)panos 2.2 yks.raja 2.2445% ||| OA 1.09
Huti: -2.20 yks.

21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Bristol City - Crystal PalaceLINE Xkerroin 3.35 (Pinnacle)panos 1.2 yks.raja 3.0932% ||| OA 1.09
Huti: -1.20 yks.

21.8.2012 21:45
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Peterboro - MillwallU 2.5kerroin 2.13 (Pinnacle)panos 1.4 yks.raja 2.0349% ||| OA 1.05
Huti: -1.40 yks.
1
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 3 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 2 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye