Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 20.01.2018, 10:36

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 4 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: Tippeligaen 4-6.5
ViestiLähetetty: 01.05.2013, 12:24 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 30.01.2005, 17:27Viestit: 2456
Pisteitä: 1369
Kassa: -206.24 yks. Palautus%: 98.03% Panosten ka: 4.33 yks. Vetoja: 2424
1X2O2.5U2.5
Sandnes UlfVålerenga49%26%25%50%50%
AalesundRosenborg39%28%33%52%48%
Odd GrenlandLillestrom38%28%34%50%50%
FK HaugesundSarpsborg 0859%23%17%54%46%
HonefossTromso34%28%37%46%54%
StromsgodsetViking60%23%17%56%44%
SogndalBrann38%28%34%49%51%
Start KristiansandFK Molde41%28%31%54%46%


5.5.2013 16:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Odd Grenland - LillestromML 2kerroin 2.61 (Pinnacle)panos 5 yks.raja 2.1148% ||| OA 1.24
Huti: -5.00 yks.

4.5.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Aalesund - RosenborgML 1kerroin 2.05 (Pinnacle)panos 3.8 yks.raja 1.8355% ||| OA 1.12
Push: +0.00 yks.

5.5.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
FK Haugesund - Sarpsborg 08H -1kerroin 2.36 (Pinnacle)panos 2.4 yks.raja 2.1547% ||| OA 1.1
Huti: -2.40 yks.

6.5.2013 20:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Start Kristiansand - FK MoldeML 1kerroin 1.88 (Pinnacle)panos 2.8 yks.raja 1.7657% ||| OA 1.07
Push: +0.00 yks.

5.5.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Stromsgodset - VikingO 3kerroin 2.46 (Pinnacle)panos 1.5 yks.raja 2.3143% ||| OA 1.06
Osuma! +2.19 yks.

5.5.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Honefoss - TromsoU 2.25kerroin 2.22 (Pinnacle)panos 1.6 yks.raja 2.148% ||| OA 1.06
Puoliksi osuma! +0.98 yks.

5.5.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Stromsgodset - VikingLINE 2kerroin 6.22 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 5.9417% ||| OA 1.05
Huti: -0.30 yks.
2
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Tippeligaen 4-6.5
ViestiLähetetty: 05.05.2013, 09:04 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 30.01.2005, 17:27Viestit: 2456
Pisteitä: 1369
Kassa: -206.24 yks. Palautus%: 98.03% Panosten ka: 4.33 yks. Vetoja: 2424
5.5.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
FK Haugesund - Sarpsborg 08H -1kerroin 2.29 (Pinnacle)panos 1.9 yks.raja 1.9651% ||| OA 1.17
Huti: -1.90 yks.

5.5.2013 20:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Sogndal - BrannLINE 2kerroin 3.14 (Pinnacle)panos 1.8 yks.raja 2.8235% ||| OA 1.11
Huti: -1.80 yks.

5.5.2013 20:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Sogndal - BrannU 3kerroin 1.63 (Pinnacle)panos 4.8 yks.raja 1.4967% ||| OA 1.05
Huti: -4.80 yks.
1
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Tippeligaen 4-6.5
ViestiLähetetty: 05.05.2013, 09:10 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 30.01.2005, 17:27Viestit: 2456
Pisteitä: 1369
Kassa: -206.24 yks. Palautus%: 98.03% Panosten ka: 4.33 yks. Vetoja: 2424
Haugesundia ja Stromssia rukattu ylöspäin. Harmittavasti Aalesund tyri kahden maalin johtonsa eilen.

5.5.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Stromsgodset - VikingH -1kerroin 2.1 (Pinnacle)panos 4.9 yks.raja 1.8155% ||| OA 1.16
Osuma! +5.39 yks.

5.5.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Odd Grenland - LillestromU 3kerroin 1.73 (Pinnacle)panos 5.6 yks.raja 1.5465% ||| OA 1.13
Push: +0.00 yks.
2
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Tippeligaen 4-6.5
ViestiLähetetty: 05.05.2013, 18:20 
Status: JäsenLiittynyt: 12.08.2004, 17:01Viestit: 132
Pisteitä: 37
Kassa: +22.88 yks. Palautus%: 107.72% Panosten ka: 6.45 yks. Vetoja: 46
Sogndal - Brann (2.25-3.75)
36 28 36

Kotiedusta Sodgnalille vähän lisää, mutta suosikiksi asti en saa.

5.5.2013 20:00 - Tippeligaen
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Sogndal - BrannBrann +0kerroin 2.3 (Pinnacle)panos 7 yks.raja 2.000arvio 50%oa 1.15
Huti: -7.00 yks.
0

_________________
http://twitter.com/anttialaspaa
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 4 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: aestheticbet ja 9 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye