Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 16.12.2017, 17:09

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: Tippeligaen 24-26.5
ViestiLähetetty: 24.05.2013, 12:51 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 30.01.2005, 17:27Viestit: 2456
Pisteitä: 1369
Kassa: -206.24 yks. Palautus%: 98.03% Panosten ka: 4.33 yks. Vetoja: 2424
1X2O2.5U2.5
StromsgodsetAalesund72.5%20.6%6.9%58.9%41.1%
FK MoldeHonefoss60.7%23.1%16.3%53.9%46.1%
VålerengaRosenborg24.8%28.0%47.2%52.1%47.9%
LillestromFK Haugesund37.3%27.5%35.2%54.0%46.0%
Odd GrenlandSandnes Ulf52.1%25.0%22.9%51.6%48.4%
SogndalStart Kristiansand55.0%24.0%21.0%52.8%47.2%
VikingTromso51.5%25.5%23.0%50.4%49.6%
BrannSarpsborg 0863.6%22.6%13.8%58.3%41.7%


26.5.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Sogndal - Start KristiansandML 1kerroin 1.67 (Pinnacle)panos 10 yks.raja 1.3872% ||| OA 1.21
Push: +0.00 yks.

24.5.2013 20:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Stromsgodset - AalesundH -1kerroin 1.92 (Pinnacle)panos 8.8 yks.raja 1.5565% ||| OA 1.18
Push: +0.00 yks.

25.5.2013 16:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
FK Molde - HonefossA +1kerroin 2.26 (Pinnacle)panos 4.5 yks.raja 1.9352% ||| OA 1.17
Huti: -4.50 yks.

26.5.2013 20:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Brann - Sarpsborg 08H -1kerroin 2.17 (Pinnacle)panos 4.2 yks.raja 1.8953% ||| OA 1.15
Osuma! +4.91 yks.

25.5.2013 16:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
FK Molde - HonefossU 3kerroin 1.9 (Pinnacle)panos 4.5 yks.raja 1.6959% ||| OA 1.12
Huti: -4.50 yks.

25.5.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Vålerenga - RosenborgU 2.75kerroin 2.01 (Pinnacle)panos 2.5 yks.raja 1.8754% ||| OA 1.08
Puoliksi huti: -1.25 yks.

24.5.2013 20:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Stromsgodset - AalesundU 3kerroin 2.02 (Pinnacle)panos 1.7 yks.raja 1.9252% ||| OA 1.05
Push: +0.00 yks.

25.5.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Vålerenga - RosenborgH +0.5kerroin 1.95 (Pinnacle)panos 1 yks.raja 1.8953% ||| OA 1.03
Huti: -1.00 yks.

26.5.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Viking - TromsoH -0.25kerroin 1.73 (Pinnacle)panos 1 yks.raja 1.6959% ||| OA 1.02
Osuma! +0.73 yks.

26.5.2013 16:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Lillestrom - FK HaugesundML 2kerroin 2.1 (Pinnacle)panos 0.6 yks.raja 2.0649% ||| OA 1.02
Huti: -0.60 yks.
12
Ylös
  Profiili Seuranta
 
24.05.2013 19:03 <lammpa-1 v2.0> maiggi on kova. Nyt on tehty hommia ja tästä lähtee. :peukku
24.05.2013 20:29 <S.Mäenala> Tästä myös, ehdottoman rehellinen ja työteliäs foorumilainen
24.05.2013 20:30 <S.Mäenala> Koneen nyk. versio antaa välillä jo lupauksia paremmasta.
24.05.2013 20:32 <S.Mäenala> Tuolla duunilla ja asiantuntemuksella ansaitset jo parempaa!
25.05.2013 09:29 <maig> mitä hittoa täällä tapahtuu. pari päivää poissa ja joka
25.05.2013 09:30 <maig> jätkä ihan sekaisin. korkit kiinni pojat!
26.05.2013 10:16 <maig> töitä on tehty, blogiin kirjoitettu ja kaikki kusee ty.
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Afinogenov, elscorcho, haabet ja 5 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye