Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 16.01.2018, 19:19

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: Tippeligaen 27-29.7
ViestiLähetetty: 27.07.2013, 12:23 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 30.01.2005, 17:27Viestit: 2456
Pisteitä: 1369
Kassa: -206.24 yks. Palautus%: 98.03% Panosten ka: 4.33 yks. Vetoja: 2424
1X2O2.5U2.5
AalesundSandnes Ulf73.9%18.7%7.4%61.6%38.4%
LillestromFK Molde32.5%27.6%39.9%55.7%44.3%
StromsgodsetHonefoss78.1%17.6%4.3%56.5%43.5%
BrannRosenborg34.2%27.8%37.9%56.5%43.5%
Odd GrenlandTromso44.0%26.9%29.1%52.3%47.7%
SogndalFK Haugesund46.0%26.6%27.4%54.0%46.0%
VikingStart Kristiansand69.1%18.7%12.1%58.6%41.4%
VålerengaSarpsborg 0859.1%23.2%17.7%58.8%41.2%


27.7.2013 16:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Aalesund - Sandnes UlfH -1kerroin 1.88 (Pinnacle)panos 9.4 yks.raja 1.566% ||| OA 1.25
Huti: -9.40 yks.

28.7.2013 20:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Viking - Start KristiansandH -1kerroin 1.96 (Pinnacle)panos 5.9 yks.raja 1.6860% ||| OA 1.17
Osuma! +5.66 yks.

28.7.2013 16:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Stromsgodset - HonefossU 3kerroin 2.05 (Pinnacle)panos 4.3 yks.raja 1.8155% ||| OA 1.13
Huti: -4.30 yks.

28.7.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Odd Grenland - TromsoA +0.75kerroin 1.75 (Pinnacle)panos 4.4 yks.raja 1.5963% ||| OA 1.1
Huti: -4.40 yks.

27.7.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Lillestrom - FK MoldeML 2kerroin 1.96 (Pinnacle)panos 2.8 yks.raja 1.8155% ||| OA 1.08
Huti: -2.80 yks.

28.7.2013 16:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Stromsgodset - HonefossH -1kerroin 1.47 (Pinnacle)panos 4.1 yks.raja 1.3972% ||| OA 1.06
Osuma! +1.93 yks.

28.7.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Sogndal - FK HaugesundH -0.25kerroin 1.98 (Pinnacle)panos 1.7 yks.raja 1.8953% ||| OA 1.05
Puoliksi huti: -0.85 yks.

28.7.2013 19:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Brann - RosenborgU 3kerroin 1.9 (Pinnacle)panos 1.9 yks.raja 1.8155% ||| OA 1.05
Huti: -1.90 yks.

29.7.2013 20:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Vålerenga - Sarpsborg 08U 3kerroin 1.95 (Pinnacle)panos 1 yks.raja 1.953% ||| OA 1.03
Huti: -1.00 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Tippeligaen 27-29.7
ViestiLähetetty: 29.07.2013, 13:50 
Status: JäsenLiittynyt: 03.06.2012, 16:30Viestit: 79
Pisteitä: 135
Valerenga-Sarpsborg 08 64 21 15 | 63 37 (3.28)
0
Ylös
  Profiili
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 2 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye