Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 17.12.2017, 16:18

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Tämä viestiketju on lukittu. Et voi vastata tai muokata viestejäsi  [ 8 viestiä ] 

Ravikuningatar 2008
B.Helmiina 60%  60%  [ 34 ]
Velin Vinke 9%  9%  [ 5 ]
B.Turolii 9%  9%  [ 5 ]
Jussin Vappu 9%  9%  [ 5 ]
Milia 0%  0%  [ 0 ]
Maijuli 4%  4%  [ 2 ]
Marimin 4%  4%  [ 2 ]
Mandolino 0%  0%  [ 0 ]
Heian 2%  2%  [ 1 ]
Vappul.,Virim.,Kromi 5%  5%  [ 3 ]
Ääniä yhteensä : 57
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: Ravikuningatar 2008
ViestiLähetetty: 21.07.2008, 15:36 
Status: JäsenLiittynyt: 31.05.2003, 18:38Viestit: 277
Pisteitä: 0
Nordicbetin v- ja s kertoimet tammoille 21.7:
    B.Helmiina 1,35 1,20
    Velin Vinke 6,00 1,60
    B.Turolii 10,00 2,00
    Jussin Vappu 15,00 2,00
    Milia 20,00 2,60
    Maijuli 25,00 4,50
    Marimin 25,00 5,00
    Mandolino 25,00 5,50
    Heian 100,00 20,00
    Vappuliina 100,00 20,00
    Virimai 200,00 30,00
    Kromi 300,00 50,00
0
Ylös
  Profiili
 
 Viestin otsikko: Maijulia
ViestiLähetetty: 22.07.2008, 17:52 
Status: JäsenLiittynyt: 16.03.2004, 11:43Viestit: 333
Pisteitä: 0
Kassa: -8.90 yks. Palautus%: 70.33% Panosten ka: 10.00 yks. Vetoja: 3
Itse otin mielestäni hyvällä kertoimella Maijulia plats 1-3. Kunnon ajoitus on osunut ja ennätykset alla. Uskoisin olevan avausmatkalla puolenvälin paremmalla puolella ja maililla voi olla huonommallakin, mutta ei jää kauheasti kokonaisajassa. MUTTA Helmiinan tasoisena pitkän matkan menijänä saa paljon kurottua päätösmatkalla. Tämä kun tuli viimeksi pienen laukan kera kuolemanpaikalta lähes tasapäin Helmiinan kanssa maaliin ja toukokuussa SE saman matkan voltista. Eli siihen kolmannen sijan tuntumaan voisi ehtiä. Helmiinalle ei kukaan voi mitään. B.Turolii tai Velin Vinke on toinen ja suosikkien laukat tietenkin nostaisivat osakkeita.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 22.07.2008, 19:46 
Status: JäsenLiittynyt: 19.04.2004, 14:23Viestit: 505
Pisteitä: 29
Itse uskoisin että Milia sijoittuu 1-3.

kerroin 2,50 Unibet 50%

2100m on Milialle hyvä matka ja maililla pysyttelee mukana.
Päätösmatka on ollut Milialle mieleen jo monena vuonna ja ohittaa monta kanssakilpailijaa joille matka ei käy lankaan.

Milia on myös ollut nyt vanhempana suhtkoht ravivarma.
0
Ylös
  Profiili
 
 Viestin otsikko: - -
ViestiLähetetty: 22.07.2008, 20:55 
Status: JäsenLiittynyt: 26.06.2005, 11:22Viestit: 240Paikkakunta: Kouvola - Helsinki
Pisteitä: 1
Mun mielestä paras sijapetsi on ehdottomasti B. Turoliin 2,00. Väläytti viimeksi hurjaa lähtönopeuttaan ja kun 2100m:llä on mainio lähtöpaikka, niin Turolii taitaa olla vähintään kakkonen ensimmäisen päivän jälkeen? Maililla on rata 7. mutta viimeksi Velin Vinke ei voinut tälle mitään täysin samoista asemista, joten päätösmatkalle päästään hyvältä paikalta..
0

_________________
Ride on!
Ylös
  Profiili
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 24.07.2008, 03:46 
Status: JäsenLiittynyt: 31.05.2003, 18:38Viestit: 277
Pisteitä: 0
Nordicbetin ja Unibetin kertoimet 24.7: Marimin poissa! Aika isot näkemyserot mm. Kromin kertoimissa. :roll:


HeppaNBUB
B.Helmiina1,351,201,251,20
Velin Vinke6,001,556,501,45
B.Turolii9,001,809,002,00
Jussin Vappu15,002,1035,003,50
Milia22,002,2025,002,50
Maijuli22,003,8055,006,50
Mandolino22,004,3055,006,50
Heian400,0050,00150,0015,00
Vappuliina200,0018,00200,0025,00
Virimai400,0060,00300,0030,00
Kromi400,0025,0040,005,00
0
Ylös
  Profiili
 
 Viestin otsikko: Kuningatar
ViestiLähetetty: 24.07.2008, 12:32 
Status: JäsenLiittynyt: 18.06.2003, 18:49Viestit: 396Paikkakunta: Helsinki
Pisteitä: 8
B.Helmiina vie tittelin haavereitta. Muuten tasaista.
0
Ylös
  Profiili
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 24.07.2008, 17:31 
Status: JäsenLiittynyt: 16.03.2004, 11:43Viestit: 333
Pisteitä: 0
Kassa: -8.90 yks. Palautus%: 70.33% Panosten ka: 10.00 yks. Vetoja: 3
No voi hemmetti kun en malttanut odottaa unibet kertoimia :evil: No nyt kun äkkäsin tb:n viestin olikin jo laskenut 5.0. Kun antaisin Maijulin sijoittumiselle ainakin 30%
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 27.07.2008, 21:10 
Status: JäsenLiittynyt: 31.05.2003, 18:38Viestit: 277
Pisteitä: 0
Ylikertoimen ennakkoäänestyksessä kukaan ei uskonut Velin Vinkeen voittoon :lol: :lol: :lol:
edit: paitsi ne 5 neropattia, jotka äänesti sunnuntain jälkeen tuloksen jo selvittyä :roll:
0
Ylös
  Profiili
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Tämä viestiketju on lukittu. Et voi vastata tai muokata viestejäsi  [ 8 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: thony ja 4 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye