Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 23.02.2018, 16:17

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 9 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: KHL 13.09
ViestiLähetetty: 13.09.2012, 12:39 
Status: JäsenLiittynyt: 13.02.2011, 11:14Viestit: 315
Pisteitä: 182
Kassa: +83.97 yks. Palautus%: 105.72% Panosten ka: 4.72 yks. Vetoja: 311
Omsk - Salavat Ufa 43.3-22-34.7
Barys - Ak Bars Kazan 34.3-21-42.7
Traktor - Ska Pietari 40.3-22-37.3
Jugra - Neftehimik 50-21-29
Severstal - TSSKA Moskova 37.1-21-41.9
Vitjaz - Lev Praha 30.9-20-49.1
Atlant - Amur 44-21-35
Spartak Moskova - Novokuznetsk 53.5-21-25.5
Dinamo Minsk - Slovan Bratislava 56.3-20-23.7
Dinamo Riika - Sibir 53.4-21-25.6
13.9.2012 15:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Omsk - Salavat UfaSalavat Ufakerroin 3 (Bet365)panos 2 yks.
Huti: -2.00 yks.
1-1

13.9.2012 16:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Jugra - NeftehimikJugrakerroin 2.2 (Expekt)panos 3 yks.
Huti: -3.00 yks.
2-3

13.9.2012 18:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Vitjaz - Lev PrahaLev Prahakerroin 2.55 (Unibet)panos 1 yks.
Osuma! +1.55 yks.
0-2

13.9.2012 18:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Atlant - AmurAmur (+0.5)kerroin 1.86 (Unibet)panos 2 yks.
Huti: -2.00 yks.
3-2

13.9.2012 19:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Dinamo Riika - SibirDinamo Riikakerroin 1.9 (Unibet)panos 3 yks.
Huti: -3.00 yks.
1-2
1
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: KHL 13.09
ViestiLähetetty: 13.09.2012, 12:48 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 13.06.2008, 07:02Viestit: 2779
Pisteitä: 3184
Kassa: +29.15 yks. Palautus%: 100.25% Panosten ka: 5.92 yks. Vetoja: 1951
^Kiva palautus joten avaan seurannan; pakko arvostaa tätäkin panoskikkailijaa. :peukku: :jorma:

Tänne vois tehdä jonkin varoitus/mustanlistan näistä tai jotain kun näitä tuntuu olevan aika paljon.. :roll:
2
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: KHL 13.09
ViestiLähetetty: 13.09.2012, 12:56 
Status: JäsenLiittynyt: 13.02.2011, 11:14Viestit: 315
Pisteitä: 182
Kassa: +83.97 yks. Palautus%: 105.72% Panosten ka: 4.72 yks. Vetoja: 311
TuplaJallu kirjoitti:
^Kiva palautus joten avaan seurannan; pakko arvostaa tätäkin panoskikkailijaa. :peukku: :jorma:

Tänne vois tehdä jonkin varoitus/mustanlistan näistä tai jotain kun näitä tuntuu olevan aika paljon.. :roll:

Kyllä siellä jääkiekkoki vihiriää paukuttaa. Kummaa vittuilua. Ja plussien takia en näitä tänne laita. Ite nuo pelaan ja muita yritän auttaa. Jotta mee kasvattaa vaan sitä omaa vihriääs jonnekki muualle, kun tuntuu olevan tärkein juttu tältä foorumilta. Kiitos.
10
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: KHL 13.09
ViestiLähetetty: 13.09.2012, 13:13 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 09.11.2005, 01:08Viestit: 5063
Pisteitä: 6763
Kassa: +356.63 yks. Palautus%: 104.76% Panosten ka: 3.57 yks. Vetoja: 2097
TuplaJallu kirjoitti:
^Kiva palautus joten avaan seurannan; pakko arvostaa tätäkin panoskikkailijaa. :peukku: :jorma:

Tänne vois tehdä jonkin varoitus/mustanlistan näistä tai jotain kun näitä tuntuu olevan aika paljon.. :roll:

Kerro mikä tuossa on vikana?
6

_________________
Panostus: 1-10/10
Jakajana Kelly/13 molemmista päistä kuristettuna+joskus vähän mutua.
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: KHL 13.09
ViestiLähetetty: 13.09.2012, 13:55 
Status: JäsenLiittynyt: 14.06.2003, 10:39Viestit: 10440Paikkakunta: Vantaa
Pisteitä: 2855
Kassa: +348.86 yks. Palautus%: 121.16% Panosten ka: 1.63 yks. Vetoja: 1013
Tenkrat kirjoitti:
TuplaJallu kirjoitti:
^Kiva palautus joten avaan seurannan; pakko arvostaa tätäkin panoskikkailijaa. :peukku: :jorma:

Tänne vois tehdä jonkin varoitus/mustanlistan näistä tai jotain kun näitä tuntuu olevan aika paljon.. :roll:

Kerro mikä tuossa on vikana?


50 yksikön tuutteja sisään?
0

_________________
Twitter: https://twitter.com/herovedonlyonti/
Ylös
  Profiili Seuranta
 
13.09.2012 13:59 <JussiQ> Mut eiköhä jokainen seurantaa klikkaamalla näe mikä palautus
13.09.2012 13:59 <JussiQ> missäkin sarjassa.
 Viestin otsikko: Re: KHL 13.09
ViestiLähetetty: 13.09.2012, 13:59 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 09.11.2005, 01:08Viestit: 5063
Pisteitä: 6763
Kassa: +356.63 yks. Palautus%: 104.76% Panosten ka: 3.57 yks. Vetoja: 2097
Henkka kirjoitti:
50 yksikön tuutteja sisään?
Niin? Mutta noi isommat panokset näyttää olevan järjestään kaikki jalkapalloon. Ja pienemmät kiekkoon ja muihin...
0

_________________
Panostus: 1-10/10
Jakajana Kelly/13 molemmista päistä kuristettuna+joskus vähän mutua.
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: KHL 13.09
ViestiLähetetty: 13.09.2012, 14:10 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 08.06.2012, 09:12Viestit: 146
Pisteitä: 106
Kassa: +74.61 yks. Palautus%: 110.43% Panosten ka: 3.56 yks. Vetoja: 201
Don't hate the player... Kyllähän jokainen saa valita panoskokonsa itse. Eihän tässä ole mitään sääntöjen vastaista?
0

_________________
Panosasteikko: 1-10 yksikköä, max bet 2,5%.
Liigablogini: http://smliigaa.blogspot.com/
Ylös
  Profiili Seuranta
 
13.09.2012 15:27 <jupse> Saa saa, mutta miksi ei käyttää aina samoja panostasoja,
13.09.2012 15:27 <jupse> niin ihmiset ketkä haluaa peesata tietävät kuinka hyviä koht
13.09.2012 15:27 <jupse> eita tipsit ovat. Nyt kaverin panos ka 12 ja vetelee 1 yksik
13.09.2012 15:28 <jupse> ön petsejä. Erittäin huono OA siis kyseisissä kohteissa?
13.09.2012 15:29 <jupse> *tietävät helpommin
14.09.2012 18:13 <eleven> Ymmärrän toki pointtisi. Perusteltua toki olettaa että
14.09.2012 18:14 <eleven> panostaso suhteutetaan odotusarvoon, eikä "muuten vaan eri
14.09.2012 18:14 <eleven> kokoisia". En kyllä tajua miksi linja piti vaihtaa, voihan
14.09.2012 18:14 <eleven> sitä panostaa vaikka kaikki asteikolla 0-100 tms.
 Viestin otsikko: Re: KHL 13.09
ViestiLähetetty: 13.09.2012, 14:34 
Status: JäsenLiittynyt: 13.02.2011, 11:14Viestit: 315
Pisteitä: 182
Kassa: +83.97 yks. Palautus%: 105.72% Panosten ka: 4.72 yks. Vetoja: 311
Henkka kirjoitti:
Tenkrat kirjoitti:
TuplaJallu kirjoitti:
^Kiva palautus joten avaan seurannan; pakko arvostaa tätäkin panoskikkailijaa. :peukku: :jorma:

Tänne vois tehdä jonkin varoitus/mustanlistan näistä tai jotain kun näitä tuntuu olevan aika paljon.. :roll:

Kerro mikä tuossa on vikana?


50 yksikön tuutteja sisään?

Ai säkin vaivauduit sinne seurantaan katsomaan panoksia, muttet huomannut tai sitten et sisäistänyt sitä, että jääkiekossa on käytetty "ei kikkailtuja panoksia" ?
2
Ylös
  Profiili Seuranta
 
13.09.2012 15:25 <jupse> Itsekään en ymmärrä, että miksi olet vaihtanut yhtäkiä panos
13.09.2012 15:25 <jupse> ten suuruuden?
13.09.2012 15:36 <Artonki> Alun typeryyttä vedellä noita ~4kymppisiä sisää. jos pystysi
13.09.2012 15:36 <Artonki> niin poistaasin niistä nollat perästä... Hatunnosto näille
13.09.2012 15:37 <Artonki> +190 alle 10 panoksil.
13.09.2012 16:53 <jupse> Aa, asia selvä.
 Viestin otsikko: Re: KHL 13.09
ViestiLähetetty: 13.09.2012, 14:49 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 13.06.2008, 07:02Viestit: 2779
Pisteitä: 3184
Kassa: +29.15 yks. Palautus%: 100.25% Panosten ka: 5.92 yks. Vetoja: 1951
Trendi oli huomattavissa jo jalkapallossakin, ei mulla nyt oikein muuta ku että sori taas. :oops:
1
Ylös
  Profiili Seuranta
 
13.09.2012 14:54 <Betsaari> Itse kukin meistä on välillä vähe vamppi ;)
13.09.2012 15:25 <Artonki> Ei hätiä mitiä.
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 9 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Mika000 ja 4 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye