Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 16.12.2017, 19:45

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: MLB 24.4.
ViestiLähetetty: 24.04.2006, 16:55 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
-<b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT 24.4.2006 (Pinnacle ml)</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Chicago Cubs(Zambrano) - Florida(Vargas)1,4503,04066340,961,02
Washington(Hernandez) - <b>Cincinnati(Ramirez)</b>1,719<b>2,310</b>54460,93<b>1,05</b>
Philadelphia(Lidle) - Colorado(Fogg)1,6672,42059410,981,00
Milwaukee(Capuano) - Atlanta(Davies)1,7352,28056440,971,01
<b>Houston(Pettitte)</b> - LA Dodgers(Lowe)<b>1,730</b>2,2906040<b>1,03</b>0,92
St. Louis(Carpenter) - Pittsburgh(Perez)1,4083,27073271,020,89
San Diego(Park) - <b>Arizona(Webb)</b>2,050<b>1,885</b>46540,93<b>1,03</b>
San Francisco(Cain) - <b>NY Mets(Glavine)</b>2,060<b>1,877</b>45550,93<b>1,03</b>
Texas(Millwood) - Oakland(Blanton)1,7522,25056440,971,00
LA Angels(Santana) - Detroit(Rogers)1,8552,09055451,020,94
Seattle(Moyer) - <b>Chicago Sox(Garland)</b>2,140<b>1,820</b>43570,93<b>1,03</b>

-<b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>Totals</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT 24.4.2006 (Pinnacle totals)</b><b>U</b><b>O</b><b>Raja</b><b>U</b><b>O</b><b>U</b><b>O</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Chicago Cubs(Zambrano) - Florida(Vargas)2,0601,8628,547530,970,99
Washington(Hernandez) - Cincinnati(Ramirez)1,9521,9529,050500,980,97
Philadelphia(Lidle) - Colorado(Fogg)1,8332,1009,554460,990,97
Milwaukee(Capuano) - Atlanta(Davies)1,8202,1209,054460,980,97
Houston(Pettitte) - LA Dodgers(Lowe)1,9431,9628,550500,960,99
St. Louis(Carpenter) - Pittsburgh(Perez)1,8622,0608,553470,980,97
<b>San Diego(Park) - Arizona(Webb)</b>1,943<b>1,962</b>7,547530,91<b>1,05</b>
San Francisco(Cain) - NY Mets(Glavine)1,8332,1008,554460,980,98
Texas(Millwood) - Oakland(Blanton)1,9621,94310,051491,000,95
LA Angels(Santana) - Detroit(Rogers)1,9711,9358,549510,970,98
Seattle(Moyer) - Chicago Sox(Garland)2,0501,8708,547530,960,99
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: _gigi, Bouge 78, Cutio, hockeyman82, Kirppu, Kitiaano, Leksu, lospollos, Opanovitsh, PikkuJii ja 12 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye