Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 11.12.2017, 13:56

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: MLB 26.4.
ViestiLähetetty: 26.04.2006, 11:44 
Status: JäsenLiittynyt: 23.03.2003, 16:54Viestit: 2187Paikkakunta: Tampere
Pisteitä: 76
Kassa: -109.66 yks. Palautus%: 95.74% Panosten ka: 14.63 yks. Vetoja: 176
PvmPeliJoukkue1Joukkue2Tn1Tn2Kerroin1Kerroin2OA1OA2--
26.04.2006MLArizona(O. Hernandez)San Diego(Williams)47532,271,741,070,92PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver ARI @ SD 8,5Under ARI @ SD 8,550,349,72,021,891,020,94PinnaclePinnacle
26.04.2006MLAtlanta(J. Sosa)Milwaukee(B. Sheets)37632,431,660,91,05PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver ATL @ MIL 8Under ATL @ MIL 853,746,31,882,031,010,94PinnaclePinnacle
26.04.2006MLBaltimore(E. Bedard)Toronto(T. Lilly)49511,931,990,951,01PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver BAL @ TOR 9,5Under BAL @ TOR 9,549,650,41,971,930,980,98PinnaclePinnacle
26.04.2006MLBoston(T. Wakefield)Cleveland(C. Lee)43572,161,810,931,03PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver BOS @ CLE 9Under BOS @ CLE 954,945,11,9121,050,9PinnaclePinnacle
26.04.2006MLChicago Sox(M. Buehrle)Seattle(J. Washburn)60401,752,261,050,9PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver CHW @ SEA 7,5Under CHW @ SEA 7,549,950,11,921,990,961PinnaclePinnacle
26.04.2006MLCincinnati(B. Arroyo)Washington(Ra. Ortiz)59411,792,191,050,9PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver CIN @ WAS 9Under CIN @ WAS 952,647,41,872,050,980,97PinnaclePinnacle
26.04.2006MLColorado(J. Jennings)Philadelphia(R. Madson)42582,391,6810,97PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver COL @ PHI 10Under COL @ PHI 1048,651,42,011,90,980,98PinnaclePinnacle
26.04.2006MLDetroit(M. Maroth)Anaheim(J. Lackey)46542,161,810,990,98PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver DET @ ANA 8,5Under DET @ ANA 8,546,353,72,141,810,990,97PinnaclePinnacle
26.04.2006MLLos Angeles(O. Perez)Houston(W. Rodriguez)50502,121,831,060,92PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver LAD @ HOU 8,5Under LAD @ HOU 8,556,943,11,872,051,060,88PinnaclePinnacle
26.04.2006MLMinnesota(S. Baker)Kansas City(R. Hernandez)58421,742,281,010,96PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver MIN @ KC 9,5Under MIN @ KC 9,547,652,42,031,880,970,99PinnaclePinnacle
26.04.2006MLNY Mets(Brian Bannister)San Francisco(J. Scmidt)45552,211,780,990,98PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver NYM @ SF 8Under NYM @ SF 853471,951,951,030,92PinnaclePinnacle
26.04.2006MLOakland(B. Harden)Texas(K. Loe)52481,782,20,931,06PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver OAK @ TEX 9,5Under OAK @ TEX 9,549,250,82,061,861,010,95PinnaclePinnacle
26.04.2006MLPittsburgh(Z. Duke)St. Louis(M. Mulder)39612,561,6110,98PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver PIT @ STL 8,5Under PIT @ STL 8,546,953,12,141,8110,96PinnaclePinnacle
26.04.2006MLTampa Bay(S. McClung)NY Yankees(C. Wang)30703,41,381,020,97PinnaclePinnacle
26.04.2006TotalOver TB @ NYY 10,5Under TB @ NYY 10,552481,832,10,951,01PinnaclePinnacle
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 26.04.2006, 17:40 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
-<b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT 26.4.2006 (Pinnacle ml)</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Milwaukee(Sheets) - Atlanta(Sosa)1,6542,45059410,981,00
Washington(Ortiz) - <b>Cincinnati(Arroyo)</b>2,180<b>1,794</b>42580,92<b>1,04</b>
<b>St. Louis(Mulder)</b> - Pittsburgh(Duke)<b>1,621</b>2,5306535<b>1,05</b>0,89
<b>Chicago Cubs(Guzman)</b> - Florida(Olsen)<b>1,730</b>2,2906040<b>1,03</b>0,93
San Diego(Williams) - <b>Arizona(Hernandez)</b>1,746<b>2,260</b>52480,91<b>1,08</b>
San Francisco(Morris) - NY Mets(Bannister)1,8772,06051490,961,00
Philadelphia(Madson) - Colorado(Jennings)1,6542,45059410,971,01
<b>Houston(Rodriguez)</b> - LA Dodgers(Perez)<b>1,847</b>2,1005644<b>1,03</b>0,93
Texas(Loe) - Oakland(Harden)2,2301,76345551,000,98
<b>LA Angels(Lackey)</b> - Detroit(Maroth)<b>1,758</b>2,2405941<b>1,03</b>0,92
Cleveland(Lee) - Boston(Wakefield)1,8062,16056441,020,94
NY Yankees(Wang) - Tampa Bay(McClung)1,3923,35070300,981,00
<b>Toronto(Lilly)</b> - Baltimore(Bedard)<b>1,943</b>1,9805347<b>1,03</b>0,93
<b>Kansas City(Hernandez)</b> - Minnesota(Baker)<b>2,340</b>1,7044456<b>1,04</b>0,95
Seattle(Washburn) - Chicago Sox(Buehrle)2,3101,71940600,931,02

-<b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>Totals</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT 26.4.2006 (Pinnacle totals)</b><b>U</b><b>O</b><b>Raja</b><b>U</b><b>O</b><b>U</b><b>O</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Milwaukee(Sheets) - Atlanta(Sosa)2,1201,820845550,951,00
Washington(Ortiz) - Cincinnati(Arroyo)1,9012,010949510,941,02
<b>St. Louis(Mulder) - Pittsburgh(Duke)</b>1,926<b>1,980</b>848520,93<b>1,03</b>
Chicago Cubs(Guzman) - Florida(Olsen)1,7812,1809,557431,010,94
San Diego(Williams) - Arizona(Hernandez)1,8262,1108,553470,961,00
San Francisco(Morris) - NY Mets(Bannister)1,8132,1308,554460,970,99
Philadelphia(Madson) - Colorado(Jennings)1,8002,1501056441,010,94
Houston(Rodriguez) - LA Dodgers(Perez)2,1401,8068,548521,020,95
Texas(Loe) - Oakland(Harden)1,7872,1709,554460,961,00
<b>LA Angels(Lackey) - Detroit(Maroth)</b>1,901<b>2,010</b>849510,92<b>1,03</b>
Cleveland(Lee) - Boston(Wakefield)2,0601,862946540,961,00
NY Yankees(Wang) - Tampa Bay(McClung)1,9431,9621152481,010,94
Toronto(Lilly) - Baltimore(Bedard)1,8622,0609,551490,951,01
Kansas City(Hernandez) - Minnesota(Baker)1,8332,1009,553470,970,99
<b>Seattle(Washburn) - Chicago Sox(Buehrle)</b>1,926<b>1,980</b>7,547530,91<b>1,04</b>
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 3 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye