Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 17.01.2018, 03:13

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: MLB 4.5.
ViestiLähetetty: 04.05.2006, 17:27 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
-<b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT 4.5.2006 (Pinnacle ml)</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Milwaukee(Davis) - San Francisco(Hennessey)1,7302,29056440,971,01
Washington(Hernandez) - <b>Florida(Johnson)</b>1,5922,61059410,94<b>1,07</b>
<b>Philadelphia(Lidle)</b> - Atlanta(Thomson)1,9092,0205446<b>1,03</b>0,93
NY Mets(Glavine) - Pittsburgh(Maholm)1,4852,88069311,020,90
<b>Houston(Pettitte)</b> - St. Louis(Carpenter)2,1901,7874753<b>1,04</b>0,94
Colorado(Fogg) - Cincinnati(Harang)2,1301,82645550,961,01
Arizona(Cruz) - Chicago Cubs(Hill)1,8262,13052480,951,02
LA Dodgers(Tomko) - San Diego(Hensley)1,7522,25055450,971,00
Detroit(Verlander) - LA Angels(Gregg)1,9262,00049510,951,01
Chicago Sox(Contreras) - Seattle(Hernandez)1,6172,54063371,020,93
Oakland(Saarloos) - Cleveland(Johnson)2,0201,90947530,951,01
<b>Boston(Clement)</b> - Toronto(Towers)1,6582,4406238<b>1,03</b>0,93
<b>Tampa Bay(Waechter)</b> - NY Yankees(Johnson)3,3501,3923268<b>1,06</b>0,95
Texas(Millwood) - Baltimore(Chen)1,5882,62062380,990,99
<b>Minnesota(Silva)</b> - Kansas City(Affeldt)1,6802,3906238<b>1,03</b>0,92

-<b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>Totals</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT 4.5.2006 (Pinnacle totals)</b><b>U</b><b>O</b><b>Raja</b><b>U</b><b>O</b><b>U</b><b>O</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Milwaukee(Davis) - San Francisco(Hennessey)1,9621,9438,548520,941,01
<b>Washington(Hernandez) - Florida(Johnson)</b>2,140<b>1,787</b>7,543570,91<b>1,03</b>
Philadelphia(Lidle) - Atlanta(Thomson)1,7872,1709,554460,961,00
<b>NY Mets(Glavine) - Pittsburgh(Maholm)</b>1,926<b>1,980</b>7,548520,93<b>1,03</b>
<b>Houston(Pettitte) - St. Louis(Carpenter)</b>1,971<b>1,935</b>7,547530,93<b>1,03</b>
Colorado(Fogg) - Cincinnati(Harang)1,8332,10011,555451,010,95
Arizona(Cruz) - Chicago Cubs(Hill)1,8702,0501052480,980,98
LA Dodgers(Tomko) - San Diego(Hensley)2,1501,800843570,931,02
Detroit(Verlander) - LA Angels(Gregg)1,7942,160953470,951,01
<b>Chicago Sox(Contreras) - Seattle(Hernandez)</b>2,200<b>1,746</b>7,541590,90<b>1,03</b>
Oakland(Saarloos) - Cleveland(Johnson)2,0001,9099,547530,941,01
Boston(Clement) - Toronto(Towers)2,1101,82610,548521,020,95
Tampa Bay(Waechter) - NY Yankees(Johnson)2,0701,855945550,941,01
Texas(Millwood) - Baltimore(Chen)1,9901,9171050500,990,96
Minnesota(Silva) - Kansas City(Affeldt)1,8852,030950500,941,02
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 04.05.2006, 20:28 
Status: JäsenLiittynyt: 23.03.2003, 16:54Viestit: 2187Paikkakunta: Tampere
Pisteitä: 76
Kassa: -109.66 yks. Palautus%: 95.74% Panosten ka: 14.63 yks. Vetoja: 176
PvmPeliJoukkue1Joukkue2Tn1Tn2Kerroin1Kerroin2OA1OA2--
04.05.2006MLAtlanta(J. Thomson)Philadelphia(C. Lidle)45551,951,970,881,08PinnaclePinnacle
04.05.2006TotalOver ATL @ PHI 9,5Under ATL @ PHI 9,548,251,82,091,841,010,95PinnaclePinnacle
04.05.2006MLBaltimore(B. Chen)Texas(K. Millwood)37632,611,590,971PinnaclePinnacle
04.05.2006TotalOver BAL @ TEX 10Under BAL @ TEX 1049,750,31,921,990,951PinnaclePinnacle
04.05.2006MLCincinnati(A. Harang)Colorado(Josh Fogg)54461,822,140,980,98PinnaclePinnacle
04.05.2006TotalOver CIN @ COL 11,5Under CIN @ COL 11,548,851,22,051,8710,96PinnaclePinnacle
04.05.2006MLFlorida(Josh Johnson)Washington(L. Hernandez)40602,621,591,050,95PinnaclePinnacle
04.05.2006TotalOver FLA @ WAS 8Under FLA @ WAS 856,843,21,882,031,070,88PinnaclePinnacle
04.05.2006MLKansas City(J. Affeldt)Minnesota(C. Silva)44562,381,681,050,94PinnaclePinnacle
04.05.2006TotalOver KC @ MIN 9Under KC @ MIN 948,251,82,061,860,990,96PinnaclePinnacle
04.05.2006MLNY Yankees(R. Johnson)Tampa Bay(D. Waechter)68321,43,30,951,06PinnaclePinnacle
04.05.2006TotalOver NYY @ TB 9Under NYY @ TB 951,948,11,872,050,970,99PinnaclePinnacle
04.05.2006MLPittsburgh(P. Maholm)NY Mets(T. Glavine)34662,881,490,980,98PinnaclePinnacle
04.05.2006TotalOver PIT @ NYM 7,5Under PIT @ NYM 7,550,649,41,971,9310,96PinnaclePinnacle
04.05.2006MLSan Diego(Clay Hensley)Los Angeles(B. Tomko)44562,211,780,970,99PinnaclePinnacle
04.05.2006TotalOver SD @ LAD 8Under SD @ LAD 850,649,41,852,070,941,02PinnaclePinnacle
04.05.2006MLSt. Louis(C. Carpenter)Houston(A. Pettitte)52481,792,180,931,05PinnaclePinnacle
04.05.2006TotalOver STL @ HOU 7,5Under STL @ HOU 7,551,848,21,941,961,010,95PinnaclePinnacle
04.05.2006MLToronto(J. Towers)Boston(M. Clement)39612,431,660,951,01PinnaclePinnacle
04.05.2006TotalOver TOR @ BOS 10,5Under TOR @ BOS 10,551,448,61,82,150,931,04PinnaclePinnacle
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 5 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye