Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 11.12.2017, 23:24

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 3 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: MLB 10.5.
ViestiLähetetty: 10.05.2006, 11:31 
Status: JäsenLiittynyt: 23.03.2003, 16:54Viestit: 2187Paikkakunta: Tampere
Pisteitä: 76
Kassa: -109.66 yks. Palautus%: 95.74% Panosten ka: 14.63 yks. Vetoja: 176
PvmPeliJoukkue1Joukkue2Tn1Tn2Kerroin1Kerroin2OA1OA2--
10.05.2006MLArizona(B. Webb)Pittsburgh(P. Maholm)63371,682,41,060,89PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver ARI @ PIT 8Under ARI @ PIT 846,953,12,141,8110,96PinnaclePinnacle
10.05.2006MLAtlanta(Kyle Davies)Florida(Josh Johnson)57431,712,330,971PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver ATL @ FLA 9,5Under ATL @ FLA 9,545,454,62,131,810,970,99PinnaclePinnacle
10.05.2006MLBoston(C. Schilling)NY Yankees(M. Mussina)45552,151,810,971PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver BOS @ NYY 9Under BOS @ NYY 946,253,81,971,930,911,04PinnaclePinnacle
10.05.2006MLChicago Cubs(C. Zambrano)San Francisco(M. Cain)51491,882,050,961PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver CHC @ SF 8Under CHC @ SF 846,253,82,181,781,010,96PinnaclePinnacle
10.05.2006MLCleveland(J. Westbrook)Kansas City(S. Elarton)61391,632,510,98PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver CLE @ KC 9,5Under CLE @ KC 9,552,147,91,892,020,990,97PinnaclePinnacle
10.05.2006MLColorado(B. Kim)St. Louis(J. Suppan)42582,481,641,040,95PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver COL @ STL 9Under COL @ STL 946,353,721,910,931,02PinnaclePinnacle
10.05.2006MLDetroit(J. Verlander)Baltimore(R. Lopez)50501,862,080,931,04PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver DET @ BAL 9,5Under DET @ BAL 9,547,852,22,031,880,970,98PinnaclePinnacle
10.05.2006MLHouston(Taylor Buchholz)Los Angeles(B. Tomko)45551,981,940,891,07PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver HOU @ LAD 7,5Under HOU @ LAD 7,550502,011,91,010,95PinnaclePinnacle
10.05.2006MLMilwaukee(C. Capuano)San Diego(Park)55451,892,041,040,92PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver MIL @ SD 7,5Under MIL @ SD 7,548,551,52,091,841,010,95PinnaclePinnacle
10.05.2006MLMinnesota(K. Lohse)Texas(V. Padilla)35652,531,620,891,05PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver MIN @ TEX 11Under MIN @ TEX 1146,453,62,051,870,951PinnaclePinnacle
10.05.2006MLNY Mets(T. Glavine)Philadelphia(C. Lidle)49511,912,020,941,03PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver NYM @ PHI 8,5Under NYM @ PHI 8,552,247,81,852,070,970,99PinnaclePinnacle
10.05.2006MLOakland(J. Blanton)Toronto(G. Chacin)41592,171,80,891,06PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver OAK @ TOR 9Under OAK @ TOR 951,448,61,961,941,010,95PinnaclePinnacle
10.05.2006MLTampa Bay(S. Kazmir)Seattle(J. Moyer)45552,121,830,951,01PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver TB @ SEA 8Under TB @ SEA 852,547,51,782,190,931,04PinnaclePinnacle
10.05.2006MLWashington(L. Hernandez)Cincinnati(A. Harang)43572,471,651,060,94PinnaclePinnacle
10.05.2006TotalOver WAS @ CIN 9,5Under WAS @ CIN 9,549,650,41,931,970,960,99PinnaclePinnacle
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 10.05.2006, 17:33 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
-<b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT 10.5.2006 (Pinnacle ml)</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
St. Louis(Suppan) - Colorado(Kim)1,6622,43058420,971,01
Philadelphia(Lidle) - NY Mets(Glavine)2,0801,86249511,010,96
Pittsburgh(Maholm) - Arizona(Webb)2,4401,65841591,000,98
Florida(Johnson) - <b>Atlanta(Davies)</b>2,3101,71939610,91<b>1,04</b>
Cincinnati(Harang) - Washington(Hernandez)1,6622,43059410,981,00
San Diego(Park) - Milwaukee(Capuano)2,0801,86248521,000,97
<b>LA Dodgers(Tomko)</b> - Houston(Buchholz)1,9012,0305446<b>1,03</b>0,93
<b>San Francisco(Cain)</b> - Chicago Cubs(Zambrano)2,0701,8705050<b>1,03</b>0,94
Texas(Padilla) - Minnesota(Lohse)1,5992,59061390,981,00
Kansas City(Elarton) - Cleveland(Westbrook)2,5601,61039611,010,97
Seattle(Moyer) - Tampa Bay(Kazmir)1,8552,09055451,020,94
Baltimore(Lopez) - Detroit(Verlander)2,1101,84048521,010,96
<b>NY Yankees(Mussina)</b> - Boston(Schilling)1,8472,1005644<b>1,03</b>0,93
Toronto(Chacin) - <b>Oakland(Blanton)</b>1,7582,24053470,93<b>1,05</b>
<b>Chicago Sox(Haeger)</b> - LA Angels(Santana)1,8062,1605743<b>1,03</b>0,93

-<b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>Totals</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT 10.5.2006 (Pinnacle totals)</b><b>U</b><b>O</b><b>Raja</b><b>U</b><b>O</b><b>U</b><b>O</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
St. Louis(Suppan) - Colorado(Kim)1,8332,100955451,010,94
Philadelphia(Lidle) - NY Mets(Glavine)2,0701,8558,545550,931,02
<b>Pittsburgh(Maholm) - Arizona(Webb)</b>1,885<b>2,030</b>7,549510,92<b>1,04</b>
Florida(Johnson) - Atlanta(Davies)1,8132,1309,554460,980,98
Cincinnati(Harang) - Washington(Hernandez)1,9711,9359,549510,970,99
<b>San Diego(Park) - Milwaukee(Capuano)</b>1,870<b>2,050</b>7,549510,92<b>1,04</b>
LA Dodgers(Tomko) - Houston(Buchholz)1,9801,9267,547530,931,02
<b>San Francisco(Cain) - Chicago Cubs(Zambrano)</b>1,943<b>1,952</b>7,547530,92<b>1,03</b>
Texas(Padilla) - Minnesota(Lohse)1,9261,9801153471,020,93
Kansas City(Elarton) - Cleveland(Westbrook)2,0201,8939,548520,970,99
Seattle(Moyer) - Tampa Bay(Kazmir)2,1001,833844560,931,02
Baltimore(Lopez) - Detroit(Verlander)1,8852,0309,551490,970,99
NY Yankees(Mussina) - Boston(Schilling)1,9351,971949510,951,01
Toronto(Chacin) - Oakland(Blanton)1,9431,962950500,970,98
Chicago Sox(Haeger) - LA Angels(Santana)2,1301,813947531,000,96
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 10.05.2006, 23:04 
Status: JäsenLiittynyt: 13.11.2003, 12:37Viestit: 1919Paikkakunta: Helsinki
Pisteitä: 2603
Kassa: +579.36 yks. Palautus%: 102.75% Panosten ka: 5.74 yks. Vetoja: 3668
Päätin minäkin yrittää MLB vihjausta. Sen verran pohjustusta, että arviot ovat pelaavan kokoonpanon mukaan. Tässä vaiheessa Coloradon peli jo pelattu ja kaksi seuraavaa käynnissä, mutta päätin ne tällä kertaa sisällyttää kun arvio on puhtaasti koneen laskema.


10.5.2006
Colorado Rockies 44.2406% 2.48 0.06
Kansas City Royals 52.5295% 2.50 0.21
Baltimore Orioles 53.8177% 2.13 0.12
Pittsburgh Pirates 53.7925% 2.41 0.21
Washington Nationals 47.7147% 2.41 0.11
San Diego Padres 53.6695% 2.09 0.11
San Francisco Giants 53.8398% 2.01 0.08
Minnesota Twins 47.1005% 2.57 0.13



Edit:
Sarakkeet:


Pelivalinta todennäköisyys kerroin panos(osuus pelikassasta, Kelly/2)
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 3 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Doughboy, ratami ja 11 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye