Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 18.01.2018, 07:39

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: MLB 12.5.
ViestiLähetetty: 12.05.2006, 17:14 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
<b>12.5.2006</b><b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT (Pinnacle ml)</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Chicago Cubs(Guzman) - <b>San Diego(Williams)</b>2,130<b>1,826</b>44560,93<b>1,03</b>
Pittsburgh(Santos) - Florida(Mitre)1,7942,18053470,961,01
Cincinnati(Ramirez) - Philadelphia(Hamels)2,1301,82645550,961,00
Atlanta(Smoltz) - <b>Washington(Ortiz)</b>1,481<b>2,900</b>64360,95<b>1,04</b>
Milwaukee(Bush) - NY Mets(Lima)1,7302,29056440,961,01
<b>Houston(Nieve)</b> - Colorado(Jennings)<b>1,847</b>2,1005644<b>1,04</b>0,92
St. Louis(Mulder) - Arizona(Cruz)1,6292,51060400,971,01
San Francisco(Morris) - LA Dodgers(Penny)2,0201,90949511,000,97
Baltimore(Bedard) - Kansas City(Hernandez)1,5882,62065351,020,93
Boston(Clement) - Texas(Loe)1,6902,37060401,020,94
<b>Cleveland(Lee)</b> - Detroit(Rogers)<b>1,781</b>2,2005842<b>1,03</b>0,93
NY Yankees(Wang) - <b>Oakland(Zito)</b>1,746<b>2,260</b>54460,95<b>1,03</b>
Tampa Bay(McClung) - Toronto(Janssen)2,1801,79446541,000,97
Minnesota(Santana) - <b>Chicago Sox(Garland)</b>1,676<b>2,400</b>56440,94<b>1,06</b>
LA Angels(Escobar) - Seattle(Pineiro)1,6902,37061391,020,93

<b>12.5.2006</b><b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>Totals</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT (Pinnacle totals)</b><b>U</b><b>O</b><b>Raja</b><b>U</b><b>O</b><b>U</b><b>O</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Chicago Cubs(Guzman) - San Diego(Williams)1,9801,926950500,980,97
Pittsburgh(Santos) - Florida(Mitre)2,0001,909947530,941,01
Cincinnati(Ramirez) - Philadelphia(Hamels)2,0801,8471048521,000,95
Atlanta(Smoltz) - Washington(Ortiz)2,0801,8478,547530,980,98
<b>Milwaukee(Bush) - NY Mets(Lima)</b><b>1,952</b>1,9529,55347<b>1,03</b>0,93
Houston(Nieve) - Colorado(Jennings)1,8622,0609,555451,020,93
St. Louis(Mulder) - Arizona(Cruz)2,0301,8858,548520,970,98
San Francisco(Morris) - LA Dodgers(Penny)2,0401,8778,546540,941,01
Baltimore(Bedard) - Kansas City(Hernandez)1,8472,0809,551490,941,02
Boston(Clement) - Texas(Loe)1,9351,97110,552481,000,95
Cleveland(Lee) - Detroit(Rogers)1,8852,030950500,941,02
NY Yankees(Wang) - Oakland(Zito)2,0701,8559,549511,010,95
Tampa Bay(McClung) - Toronto(Janssen)1,9801,9269,549510,970,98
<b>Minnesota(Santana) - Chicago Sox(Garland)</b>1,952<b>1,952</b>7,546540,91<b>1,05</b>
<b>LA Angels(Escobar) - Seattle(Pineiro)</b>2,070<b>1,833</b>7,544560,90<b>1,03</b>
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 12.05.2006, 18:24 
Status: JäsenLiittynyt: 23.03.2003, 16:54Viestit: 2187Paikkakunta: Tampere
Pisteitä: 76
Kassa: -109.66 yks. Palautus%: 95.74% Panosten ka: 14.63 yks. Vetoja: 176
PvmPeliJoukkue1Joukkue2Tn1Tn2Kerroin1Kerroin2OA1OA2--
12.05.2006MLArizona(Juan Cruz)St. Louis(M. Mulder)42582,521,621,060,94PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver ARI @ STL 8,5Under ARI @ STL 8,549,950,11,921,990,961PinnaclePinnacle
12.05.2006MLChicago Sox(J. Garland)Minnesota(J. Santana)41592,411,670,990,99PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver CHW @ MIN 7Under CHW @ MIN 752,447,61,792,160,941,03PinnaclePinnacle
12.05.2006MLColorado(J. Jennings)Houston(Fernando Nieve)46542,091,850,961PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver COL @ HOU 9,5Under COL @ HOU 9,545,754,32,111,830,960,99PinnaclePinnacle
12.05.2006MLDetroit(K. Rogers)Cleveland(C. Lee)40602,271,740,911,04PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver DET @ CLE 9Under DET @ CLE 946,753,32,031,880,951,01PinnaclePinnacle
12.05.2006MLFlorida(S. Mitre)Pittsburgh(Victor Santos)47532,181,791,020,95PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver FLA @ PIT 9Under FLA @ PIT 947531,9120,91,06PinnaclePinnacle
12.05.2006MLKansas City(R. Hernandez)Baltimore(K. Benson)38622,681,571,020,97PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver KC @ BAL 9,5Under KC @ BAL 9,545,354,72,081,850,941,01PinnaclePinnacle
12.05.2006MLLos Angeles(B. Penny)San Francisco(M. Morris)56441,9321,080,88PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver LAD @ SF 8,5Under LAD @ SF 8,554,145,91,812,130,980,98PinnaclePinnacle
12.05.2006MLNY Mets(Jose Lima)Milwaukee(D. Bush)42582,31,720,971PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver NYM @ MIL 9,5Under NYM @ MIL 9,553,546,51,852,080,990,97PinnaclePinnacle
12.05.2006MLOakland(B. Zito)NY Yankees(C. Wang)44562,281,7410,97PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver OAK @ NYY 9,5Under OAK @ NYY 9,550,349,71,852,070,931,03PinnaclePinnacle
12.05.2006MLPhiladelphia(Cole Hamels)Cincinnati(Elizardo Ramirez)54461,772,220,961,02PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver PHI @ CIN 10Under PHI @ CIN 1054,445,61,832,110,990,96PinnaclePinnacle
12.05.2006MLSan Diego(Williams)Chicago Cubs(Angel Guzman)57431,832,131,040,92PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver SD @ CHC 9Under SD @ CHC 948,651,41,882,030,921,04PinnaclePinnacle
12.05.2006MLSeattle(J. Pineiro)Anaheim(K. Escobar)43572,371,691,020,96PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver SEA @ ANA 8Under SEA @ ANA 844,555,52,051,870,911,04PinnaclePinnacle
12.05.2006MLTexas(K. Loe)Boston(M. Clement)43572,441,661,050,94PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver TEX @ BOS 10,5Under TEX @ BOS 10,549,950,11,971,930,980,97PinnaclePinnacle
12.05.2006MLToronto(Casey Janssen)Tampa Bay(S. McClung)58421,772,221,030,93PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver TOR @ TB 9,5Under TOR @ TB 9,555,844,21,931,981,080,87PinnaclePinnacle
12.05.2006MLWashington(Ra. Ortiz)Atlanta(J. Smoltz)32682,91,480,931,01PinnaclePinnacle
12.05.2006TotalOver WAS @ ATL 8,5Under WAS @ ATL 8,551,948,11,852,080,961PinnaclePinnacle
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 1 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye