Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 17.01.2018, 15:26

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: MLB 14.5.
ViestiLähetetty: 14.05.2006, 16:35 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
<b>14.5.2006</b><b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT (Pinnacle ml)</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Atlanta(Thomson) - Washington(Armas)1,6172,54061390,981,00
Cincinnati(Claussen) - Philadelphia(Myers)2,2801,73542580,971,00
Pittsburgh(Snell) - <b>Florida(Moehler)</b>1,641<b>2,480</b>58420,95<b>1,04</b>
Milwaukee(Davis) - NY Mets(Martinez)2,5301,62140601,020,97
Houston(Pettitte) - Colorado(Francis)1,6992,35060401,020,94
St. Louis(Carpenter) - <b>Arizona(Batista)</b>1,417<b>3,220</b>68320,96<b>1,04</b>
Chicago Cubs(Hill) - <b>San Diego(Hensley)</b>2,150<b>1,813</b>43570,93<b>1,03</b>
San Francisco(Schmidt) - <b>LA Dodgers(Seo)</b>1,617<b>2,540</b>59410,96<b>1,03</b>
<b>Cleveland(Johnson)</b> - Detroit(Maroth)<b>1,893</b>2,0405446<b>1,03</b>0,93
NY Yankees(Johnson) - <b>Oakland(Haren)</b>1,588<b>2,620</b>60400,95<b>1,05</b>
Tampa Bay(Fossum) - Toronto(Towers)1,9711,95248520,941,02
<b>Baltimore(Cabrera)</b> - Kansas City(Bautista)<b>1,585</b>2,6306535<b>1,03</b>0,93
Boston(Beckett) - Texas(Millwood)1,6172,54061390,981,00
<b>LA Angels(Weaver)</b> - Seattle(Meche)<b>1,769</b>2,2205842<b>1,03</b>0,93
Minnesota(Silva) - Chicago Sox(Buehrle)2,5301,62140601,000,98

<b>14.5.2006</b><b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>Totals</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT (Pinnacle totals)</b><b>U</b><b>O</b><b>Raja</b><b>U</b><b>O</b><b>U</b><b>O</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Atlanta(Thomson) - Washington(Armas)1,8772,0408,552480,980,97
Cincinnati(Claussen) - Philadelphia(Myers)1,8622,0601055451,020,94
Pittsburgh(Snell) - Florida(Moehler)2,1201,820945550,960,99
<b>Milwaukee(Davis) - NY Mets(Martinez)</b>1,962<b>1,943</b>7,546540,90<b>1,05</b>
Houston(Pettitte) - Colorado(Francis)2,1401,806845550,970,99
St. Louis(Carpenter) - Arizona(Batista)1,8202,1208,554460,980,98
Chicago Cubs(Hill) - San Diego(Hensley)1,8202,1209,554460,980,98
San Francisco(Schmidt) - LA Dodgers(Seo)2,1001,833846540,970,99
Cleveland(Johnson) - Detroit(Maroth)1,9521,9529,551490,990,96
NY Yankees(Johnson) - Oakland(Haren)1,9171,9909,551490,980,98
Tampa Bay(Fossum) - Toronto(Towers)1,8702,05010,554461,020,93
Baltimore(Cabrera) - Kansas City(Bautista)2,0101,9019,548520,960,99
Boston(Beckett) - Texas(Millwood)1,9901,9179,549510,970,98
LA Angels(Weaver) - Seattle(Meche)1,8622,0609,554461,010,94
Minnesota(Silva) - Chicago Sox(Buehrle)1,9351,971949510,951,00
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 4 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye