Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 20.02.2018, 00:38

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 3 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: MLB 16.5.
ViestiLähetetty: 16.05.2006, 07:29 
Status: JäsenLiittynyt: 23.03.2003, 16:54Viestit: 2187Paikkakunta: Tampere
Pisteitä: 76
Kassa: -109.66 yks. Palautus%: 95.74% Panosten ka: 14.63 yks. Vetoja: 176
PvmPeliJoukkue1Joukkue2Tn1Tn2Kerroin1Kerroin2OA1OA2--
16.05.2006MLBoston(C. Schilling)Baltimore(B. Chen)63371,572,680,990,99PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver BOS @ BAL 9,5Under BOS @ BAL 9,548,451,61,951,950,941,01PinnaclePinnacle
16.05.2006MLChicago Sox(Brandon McCarthy)Tampa Bay(S. Kazmir)52481,912,020,990,97PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver CHW @ TB 9Under CHW @ TB 947,252,81,971,930,931,02PinnaclePinnacle
16.05.2006MLCincinnati(A. Harang)Pittsburgh(P. Maholm)59411,722,311,010,95PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver CIN @ PIT 9Under CIN @ PIT 948,851,21,981,930,970,99PinnaclePinnacle
16.05.2006MLFlorida(D. Willis)Atlanta(T. Hudson)36642,691,560,971PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver FLA @ ATL 8,5Under FLA @ ATL 8,553,546,52,021,891,080,88PinnaclePinnacle
16.05.2006MLKansas City(S. Elarton)Cleveland(J. Westbrook)33672,861,50,941,01PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver KC @ CLE 9,5Under KC @ CLE 9,550,349,71,852,080,931,03PinnaclePinnacle
16.05.2006MLLos Angeles(D. Lowe)Colorado(B. Kim)52481,832,120,951,02PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver LAD @ COL 10,5Under LAD @ COL 10,548522,031,880,970,98PinnaclePinnacle
16.05.2006MLMinnesota(K. Lohse)Detroit(H. Robertson)33672,631,580,871,06PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver MIN @ DET 9Under MIN @ DET 948521,991,920,951PinnaclePinnacle
16.05.2006MLNY Mets(T. Glavine)St. Louis(J. Suppan)52482,041,891,060,91PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver NYM @ STL 8,5Under NYM @ STL 8,553,446,61,941,961,040,91PinnaclePinnacle
16.05.2006MLPhiladelphia(C. Lidle)Milwaukee(C. Capuano)42582,241,760,941,02PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver PHI @ MIL 9Under PHI @ MIL 946,253,82,031,880,941,01PinnaclePinnacle
16.05.2006MLSan Diego(Peavy)Arizona(O. Hernandez)58421,692,360,980,99PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver SD @ ARI 8,5Under SD @ ARI 8,556,543,51,812,131,020,93PinnaclePinnacle
16.05.2006MLSan Francisco(Jamey Wright)Houston(W. Rodriguez)41592,361,690,971PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver SF @ HOU 9Under SF @ HOU 953,146,91,812,130,961PinnaclePinnacle
16.05.2006MLSeattle(F. Hernandez)Oakland(J. Blanton)49511,961,960,961PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver SEA @ OAK 8Under SEA @ OAK 849,850,21,981,930,990,97PinnaclePinnacle
16.05.2006MLTexas(J. Koronka)NY Yankees(S. Chacon)45552,31,721,030,95PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver TEX @ NYY 10Under TEX @ NYY 1052,747,31,921,991,010,94PinnaclePinnacle
16.05.2006MLToronto(T. Lilly)Anaheim(E. Santana)554521,931,10,87PinnaclePinnacle
16.05.2006TotalOver TOR @ ANA 9Under TOR @ ANA 947,152,92,031,880,961PinnaclePinnacle
16.05.2006MLWashington(L. Hernandez)Chicago Cubs(C. Zambrano)43572,461,651,060,94PinnaclePinnacle
0


Viimeksi muokannut MarkusM päivämäärä 16.05.2006, 11:31, muokattu yhteensä 1 kerran
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 16.05.2006, 10:28 
Status: JäsenLiittynyt: 13.11.2003, 12:37Viestit: 1925Paikkakunta: Helsinki
Pisteitä: 2612
Kassa: +576.98 yks. Palautus%: 102.74% Panosten ka: 5.74 yks. Vetoja: 3674
Arvioiden päivitys vielä viime hetkellä:












DateHome teamAway teamodds 1odds 2prob 1prob 2value 1value 2stake
1:18 17.5.2006<B>Detroit Tigers (N.Robertson)</B>Minnesota Twins (K.Lohse)<B>1.60</B>2.58<B>65.36</B>34.641.051.96%
1:18 17.5.2006Cleveland Indians (P.Byrd)<B>Kansas City Royals (S.Elarton)</B>1.48<B>2.90</B>53.58<B>46.42</B>1.354.55%
1:18 17.5.2006<B>Baltimore Orioles (B.Chen)</B>Boston Red Sox (C.Schilling)<B>2.72</B>1.56<B>53.37</B>46.631.456.56%
1:18 17.5.2006<B>Tampa Bay Devil Rays (S.Kazmir)</B>Chicago White Sox (B.McCarthy)<B>2.06</B>1.88<B>53.30</B>46.701.102.31%
1:18 17.5.2006<B>Oakland Athletics (J.Blanton)</B>Seattle Mariners (F.Hernandez)<B>2.05</B>1.88<B>51.42</B>48.581.051.29%
1:18 17.5.2006<B>Pittsburgh Pirates (P.Maholm)</B>Cincinnati Reds (A.Harang)<B>2.36</B>1.69<B>52.94</B>47.061.254.58%
1:18 17.5.2006Atlanta Braves (T.Hudson)<B>Florida Marlins (D.Willis)</B>1.59<B>2.61</B>55.53<B>44.47</B>1.162.49%
1:18 17.5.2006<B>Colorado Rockies (B.Kim)</B>Los Angeles Dodgers (D.Lowe)<B>2.13</B>1.83<B>51.93</B>48.071.112.35%
1:18 17.5.2006<B>Arizona Diamondbacks (O.Hernandez)</B>San Diego Padres (J.Peavy)<B>2.40</B>1.68<B>43.93</B>56.071.050.970%


<B>Kokonaispanos 27.0717</B>








DateHome teamAway teamtotalprob overprob under
1:18 17.5.2006Detroit Tigers (N.Robertson)Minnesota Twins (K.Lohse)9.058.21
1:18 17.5.2006Cleveland Indians (P.Byrd)Kansas City Royals (S.Elarton)9.556.92
1:18 17.5.2006Baltimore Orioles (B.Chen)Boston Red Sox (C.Schilling)9.554.01
1:18 17.5.2006Tampa Bay Devil Rays (S.Kazmir)Chicago White Sox (B.McCarthy)9.057.48
1:18 17.5.2006Los Angeles Angels (E.Santana)Toronto Blue Jays (T.Lilly)9.058.41
1:18 17.5.2006Colorado Rockies (B.Kim)Los Angeles Dodgers (D.Lowe)10.554.13
0


Viimeksi muokannut odds päivämäärä 17.05.2006, 00:25, muokattu yhteensä 2 kertaa
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 16.05.2006, 16:56 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
<b>16.5.2006</b><b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b><b>Firma</b><b>Firma</b>
<b>OTTELUT (ml)</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>--
Pittsburgh(Maholm) - Cincinnati(Harang)2,3301,70941590,951,02PinPin
Atlanta(Hudson) - Florida(Willis)1,5752,66062380,971,02PinPin
Milwaukee(Capuano) - Philadelphia(Lidle)1,7632,23054460,951,02PinPin
Chicago Cubs(Zambrano) - <b>Washington(Hernandez)</b>1,633<b>2,500</b>58420,94<b>1,06</b>PinPin
Houston(Rodriguez) - San Francisco(Wright)1,6762,40061391,020,95PinPin
<b>St. Louis(Suppan)</b> - NY Mets(Glavine)<b>1,930</b>2,0305347<b>1,03</b>0,95ExpPin
Colorado(Kim) - LA Dodgers(Lowe)2,1201,83347531,000,97PinPin
Arizona(Hernandez) - San Diego(Peavy)2,4201,68041591,000,98ExpPin
<b>Baltimore(Chen)</b> - Boston(Schilling)<b>2,710</b>1,5603862<b>1,04</b>0,96PinExp
<b>Cleveland(Byrd)</b> - Kansas City(Elarton)<b>1,481</b>2,9007030<b>1,03</b>0,88PinPin
<b>Detroit(Robertson)</b> - Minnesota(Lohse)<b>1,599</b>2,5906436<b>1,03</b>0,92PinPin
NY Yankees(Chacon) - Texas(Koronka)1,7352,28058421,000,96PinPin
Tampa Bay(Kazmir) - <b>Chicago Sox(McCarthy)</b>2,060<b>1,877</b>44560,91<b>1,05</b>PinPin
LA Angels(Santana) - Toronto(Lilly)1,9901,93551491,010,95PinPin
<b>Oakland(Blanton)</b> - Seattle(Hernandez)<b>2,010</b>1,9305149<b>1,03</b>0,94PinExp

<b>16.5.2006</b><b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>Totals</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT (Pinnacle totals)</b><b>U</b><b>O</b><b>Raja</b><b>U</b><b>O</b><b>U</b><b>O</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Pittsburgh(Maholm) - Cincinnati(Harang)1,8702,050951490,961,00
<b>Atlanta(Hudson) - Florida(Willis)</b>2,000<b>1,909</b>8,546540,92<b>1,03</b>
Milwaukee(Capuano) - Philadelphia(Lidle)1,8852,030950500,941,02
<b>Chicago Cubs(Zambrano) - Washington(Hernandez)</b>2,110<b>1,826</b>7,544560,92<b>1,03</b>
Houston(Rodriguez) - San Francisco(Wright)2,1601,794947531,020,95
St. Louis(Suppan) - NY Mets(Glavine)2,0001,9098,547530,941,01
Colorado(Kim) - LA Dodgers(Lowe)1,8772,04010,554461,010,94
Arizona(Hernandez) - San Diego(Peavy)2,0101,901947530,941,01
Baltimore(Chen) - Boston(Schilling)1,9901,9179,548520,951,00
Cleveland(Byrd) - Kansas City(Elarton)1,9521,9529,549510,951,00
Detroit(Robertson) - Minnesota(Lohse)1,8622,060954461,010,94
NY Yankees(Chacon) - Texas(Koronka)1,8852,0301051490,970,99
Tampa Bay(Kazmir) - Chicago Sox(McCarthy)1,9351,971949510,951,00
LA Angels(Santana) - Toronto(Lilly)1,8852,030951490,960,99
<b>Oakland(Blanton) - Seattle(Hernandez)</b>2,220<b>1,735</b>7,540600,89<b>1,04</b>
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 3 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: zack ja 7 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye