Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 24.01.2018, 10:57

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 3 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: MLB 17.5.
ViestiLähetetty: 17.05.2006, 09:45 
Status: JäsenLiittynyt: 23.03.2003, 16:54Viestit: 2187Paikkakunta: Tampere
Pisteitä: 76
Kassa: -109.66 yks. Palautus%: 95.74% Panosten ka: 14.63 yks. Vetoja: 176
PvmPeliJoukkue1Joukkue2Tn1Tn2Kerroin1Kerroin2OA1OA2--
17.05.2006MLBoston(T. Wakefield)Baltimore(E. Bedard)57431,832,131,040,92PinnaclePinnacle
17.05.2006TotalOver BOS @ BAL 9,5Under BOS @ BAL 9,550,149,921,9110,95PinnaclePinnacle
17.05.2006MLChicago Sox(J. Garland)Tampa Bay(S. McClung)58421,712,320,990,97PinnaclePinnacle
17.05.2006TotalOver CHW @ TB 10Under CHW @ TB 1047,652,41,991,920,951PinnaclePinnacle
17.05.2006MLCincinnati(B. Arroyo)Pittsburgh(O. Perez)59411,652,470,971,01PinnaclePinnacle
17.05.2006TotalOver CIN @ PIT 9Under CIN @ PIT 949,150,92,091,841,030,94PinnaclePinnacle
17.05.2006MLKansas City(J. Affeldt)Cleveland(J. Westbrook)32682,811,520,91,03PinnaclePinnacle
17.05.2006TotalOver KC @ CLE 9,5Under KC @ CLE 9,549,250,81,92,010,941,02PinnaclePinnacle
17.05.2006MLLos Angeles(B. Penny)Colorado(J. Jennings)54461,922,011,040,92PinnaclePinnacle
17.05.2006TotalOver LAD @ COL 10,5Under LAD @ COL 10,551,348,72,021,891,040,92PinnaclePinnacle
17.05.2006MLMinnesota(J. Santana)Detroit(J. Verlander)53471,792,190,951,03PinnaclePinnacle
17.05.2006TotalOver MIN @ DET 7,5Under MIN @ DET 7,548,251,82,041,880,980,97PinnaclePinnacle
17.05.2006MLNY Mets(S. Trachsel)St. Louis(M. Mulder)41592,431,6610,98PinnaclePinnacle
17.05.2006TotalOver NYM @ STL 9Under NYM @ STL 949,150,91,931,970,951PinnaclePinnacle
17.05.2006MLPhiladelphia(Gavin Floyd)Milwaukee(D. Bush)41592,211,780,911,05PinnaclePinnacle
17.05.2006TotalOver PHI @ MIL 9,5Under PHI @ MIL 9,550,749,31,9120,970,99PinnaclePinnacle
17.05.2006MLSan Francisco(M. Morris)Houston(Fernando Nieve)47532,141,821,010,96PinnaclePinnacle
17.05.2006TotalOver SF @ HOU 9,5Under SF @ HOU 9,550,449,61,892,020,951PinnaclePinnacle
17.05.2006MLSeattle(J. Moyer)Oakland(B. Zito)41592,351,70,961PinnaclePinnacle
17.05.2006TotalOver SEA @ OAK 8Under SEA @ OAK 850,449,61,961,940,990,96PinnaclePinnacle
17.05.2006MLTexas(K. Loe)NY Yankees(C. Wang)47532,271,741,070,92PinnaclePinnacle
17.05.2006TotalOver TEX @ NYY 10Under TEX @ NYY 1049,450,62,111,831,040,92PinnaclePinnacle
17.05.2006MLToronto(Casey Janssen)Anaheim(K. Escobar)45552,261,751,020,96PinnaclePinnacle
17.05.2006TotalOver TOR @ ANA 9Under TOR @ ANA 948,551,52,081,851,010,95PinnaclePinnacle
17.05.2006MLWashington(Z. Day)Chicago Cubs(Sean Marshall)49512,141,821,050,93PinnaclePinnacle
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 17.05.2006, 12:50 
Status: JäsenLiittynyt: 13.11.2003, 12:37Viestit: 1925Paikkakunta: Helsinki
Pisteitä: 2612
Kassa: +576.98 yks. Palautus%: 102.74% Panosten ka: 5.74 yks. Vetoja: 3674









DateHome teamAway teamprob 1prob 2odds 1odds 2value 1value 2stakewin
0:49 18.5.2006<B>Detroit Tigers (J.Verlander)</B>Minnesota Twins (J.Santana)<B>73.45</B>26.55<B>2.29</B>1.731.6813.22%30.26
0:49 18.5.2006Cleveland Indians (J.Westbrook)<B>Kansas City Royals (J.Affeldt)</B>58.10<B>41.90</B>1.50<B>2.86</B>1.202.67%7.63
0:49 18.5.2006<B>Tampa Bay Devil Rays (S.McClung)</B>Chicago White Sox (J.Garland)<B>52.58</B>47.42<B>2.35</B>1.701.244.37%10.26
0:49 18.5.2006Los Angeles Angels (K.Escobar)<B>Toronto Blue Jays (C.Janssen)</B>50.98<B>49.02</B>1.76<B>2.24</B>1.101.98%4.43
0:49 18.5.2006Atlanta Braves (J.Smoltz)<B>Florida Marlins (R.Nolasco)</B>65.80<B>34.20</B>1.38<B>3.40</B>1.161.69%5.76
0:49 18.5.2006Houston Astros (F.Nieve)<B>San Francisco Giants (M.Morris)</B>51.45<B>48.55</B>1.75<B>2.25</B>1.091.85%4.16
0:49 18.5.2006<B>Chicago Cubs (S.Marshall)</B>Washington Nationals (Z.Day)<B>67.17</B>32.83<B>1.78</B>2.201.206.29%11.20
0:49 18.5.2006<B>Milwaukee Brewers (D.Bush)</B>Philadelphia Phillies (G.Floyd)<B>60.52</B>39.48<B>1.78</B>2.211.072.40%4.25












DateHome teamAway teamtotalprob overprob under
0:49 18.5.2006Detroit Tigers (J.Verlander)Minnesota Twins (J.Santana)7.580.95
0:49 18.5.2006Cleveland Indians (J.Westbrook)Kansas City Royals (J.Affeldt)9.555.49
0:49 18.5.2006New York Yankees (C.Wang)Texas Rangers (K.Loe)9.556.80
0:49 18.5.2006Tampa Bay Devil Rays (S.McClung)Chicago White Sox (J.Garland)10.054.70
0:49 18.5.2006Los Angeles Angels (K.Escobar)Toronto Blue Jays (C.Janssen)9.067.54
0:49 18.5.2006Atlanta Braves (J.Smoltz)Florida Marlins (R.Nolasco)8.555.47
0:49 18.5.2006Houston Astros (F.Nieve)San Francisco Giants (M.Morris)9.558.84
0:49 18.5.2006Chicago Cubs (S.Marshall)Washington Nationals (Z.Day)9.059.70
0:49 18.5.2006Milwaukee Brewers (D.Bush)Philadelphia Phillies (G.Floyd)9.557.46
0


Viimeksi muokannut odds päivämäärä 17.05.2006, 23:51, muokattu yhteensä 1 kerran
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 17.05.2006, 16:50 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
<b>17.5.2006</b><b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b><b>Firma</b><b>Firma</b>
<b>OTTELUT (ml)</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>--
Colorado(Jennings) - LA Dodgers(Penny)2,0301,91749511,000,97ExpPin
Pittsburgh(Perez) - Cincinnati(Arroyo)2,5101,64539610,971,01ExpPin
Atlanta(Smoltz) - <b>Florida(Nolasco)</b>1,385<b>3,400</b>69310,96<b>1,05</b>PinPin
Milwaukee(Bush) - <b>Philadelphia(Floyd)</b>1,770<b>2,230</b>54460,95<b>1,03</b>ExpPin
Chicago Cubs(Marshall) - <b>Washington(Day)</b>1,820<b>2,160</b>52480,96<b>1,03</b>ExpPin
Houston(Nieve) - San Francisco(Morris)1,8062,16057431,020,93PinPin
St. Louis(Mulder) - NY Mets(Trachsel)1,6672,42058420,971,01PinPin
Arizona(Cruz) - <b>San Diego(Thompson)</b>1,741<b>2,270</b>54460,94<b>1,05</b>PinPin
Baltimore(Bedard) - Boston(Wakefield)2,1301,82645550,971,00PinPin
<b>Cleveland(Westbrook)</b> - Kansas City(Affeldt)<b>1,520</b>2,8506832<b>1,04</b>0,91ExpPin
<b>Detroit(Verlander)</b> - Minnesota(Santana)<b>2,290</b>1,7604654<b>1,05</b>0,95PinExp
NY Yankees(Wang) - Texas(Loe)1,7602,28058421,020,96ExpPin
Tampa Bay(McClung) - <b>Chicago Sox(Garland)</b>2,360<b>1,694</b>39610,93<b>1,03</b>PinPin
LA Angels(Escobar) - Toronto(Janssen)1,7692,22057431,010,95PinPin
Oakland(Zito) - Seattle(Moyer)1,6762,40061391,020,93PinPin

<b>17.5.2006</b><b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>Totals</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT (Pinnacle totals)</b><b>U</b><b>O</b><b>Raja</b><b>U</b><b>O</b><b>U</b><b>O</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Colorado(Jennings) - LA Dodgers(Penny)1,8402,09010,555451,010,94
Pittsburgh(Perez) - Cincinnati(Arroyo)1,8702,050951490,961,00
Atlanta(Smoltz) - Florida(Nolasco)2,1601,7948,544560,951,00
Milwaukee(Bush) - Philadelphia(Floyd)2,1001,8339,549511,020,94
Chicago Cubs(Marshall) - Washington(Day)2,0101,901950501,010,95
Houston(Nieve) - San Francisco(Morris)2,0201,8939,550501,020,94
St. Louis(Mulder) - NY Mets(Trachsel)1,9901,917951491,010,95
Arizona(Cruz) - San Diego(Thompson)1,9261,9809,550500,961,00
<b>Baltimore(Bedard) - Boston(Wakefield)</b>1,909<b>2,000</b>9,549510,93<b>1,03</b>
Cleveland(Westbrook) - Kansas City(Affeldt)2,0101,9019,549510,990,96
<b>Detroit(Verlander) - Minnesota(Santana)</b>1,870<b>2,050</b>7,549510,92<b>1,04</b>
NY Yankees(Wang) - Texas(Loe)1,9351,9719,549510,951,01
Tampa Bay(McClung) - Chicago Sox(Garland)1,9521,9521051491,000,95
LA Angels(Escobar) - Toronto(Janssen)1,9012,010950500,961,00
<b>Oakland(Zito) - Seattle(Moyer)</b>2,100<b>1,813</b>7,542580,88<b>1,05</b>
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 3 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 2 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye