Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 22.01.2018, 16:26

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: MLB 18.5
ViestiLähetetty: 18.05.2006, 13:12 
Status: JäsenLiittynyt: 13.11.2003, 12:37Viestit: 1925Paikkakunta: Helsinki
Pisteitä: 2612
Kassa: +576.98 yks. Palautus%: 102.74% Panosten ka: 5.74 yks. Vetoja: 3674








DateHome teamAway teamprob 1prob 2odds 1odds 2value 1value 2stakewin
13:47 18.5.2006New York Yankees (J.Wright)<B>Texas Rangers (V.Padilla)</B>52.56<B>47.44</B>1.76<B>2.24</B>1.061.26%2.83
13:47 18.5.2006<B>Tampa Bay Devil Rays (M.Hendrickson)</B>Chicago White Sox (J.Vazquez)<B>47.95</B>52.05<B>2.48</B>1.641.193.19%7.92
13:47 18.5.2006<B>Los Angeles Angels (J.Lackey)</B>Toronto Blue Jays (R.Halladay)<B>51.79</B>48.21<B>2.19</B>1.791.132.82%6.18
13:47 18.5.2006<B>Pittsburgh Pirates (V.Santos)</B>Cincinnati Reds (D.Williams)<B>53.47</B>46.53<B>2.09</B>1.851.122.70%5.63
13:47 18.5.2006Atlanta Braves (J.Sosa)<B>Florida Marlins (S.Olsen)</B>55.16<B>44.84</B>1.63<B>2.51</B>1.132.08%5.22
13:47 18.5.2006Milwaukee Brewers (D.Eveland)<B>Philadelphia Phillies (C.Hamels)</B>39.14<B>60.86</B>2.33<B>1.71</B>1.041.42%2.42
13:47 18.5.2006<B>Chicago Cubs (K.Wood)</B>Washington Nationals (R.Ortiz)<B>70.16</B>29.84<B>1.57</B>2.661.104.56%7.18

<br><B>Kokonaispanos 18.0289</B></br>







DateHome teamAway teamtotalprob overprob under
13:47 18.5.2006Oakland Athletics (K.Saarloos)Seattle Mariners (J.Pineiro)9.054.59
13:47 18.5.2006Tampa Bay Devil Rays (M.Hendrickson)Chicago White Sox (J.Vazquez)9.555.71
13:47 18.5.2006Los Angeles Angels (J.Lackey)Toronto Blue Jays (R.Halladay)8.058.05
13:47 18.5.2006Pittsburgh Pirates (V.Santos)Cincinnati Reds (D.Williams)10.055.91
13:47 18.5.2006St. Louis Cardinals (J.Marquis)New York Mets (J.Lima)10.561.81
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 18.05.2006, 16:26 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
<b>18.5.2006</b><b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b><b>Firma</b><b>Firma</b>
<b>OTTELUT (ml)</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>--
Pittsburgh(Santos) - <b>Cincinnati(Williams)</b>2,090<b>1,855</b>45550,94<b>1,03</b>PinPin
Milwaukee(Eveland) - Philadelphia(Hamels)2,3501,70043571,010,97PinExp
Atlanta(Sosa) - Florida(Olsen)1,6372,51060400,991,00PinExp
St. Louis(Marquis) - NY Mets(Lima)1,5812,64061390,971,02PinPin
Chicago Cubs(Wood) - <b>Washington(Ortiz)</b>1,599<b>2,590</b>59410,95<b>1,05</b>PinPin
<b>Cleveland(Lee)</b> - Kansas City(Hernandez)<b>1,455</b>3,0207129<b>1,03</b>0,89PinPin
Detroit(Rogers) - Minnesota(Radke)1,5752,66065351,020,93PinPin
NY Yankees(Wright) - Texas(Padilla)1,7702,24058421,020,95ExpPin
<b>Oakland(Saarloos)</b> - Seattle(Pineiro)<b>1,880</b>2,0805644<b>1,05</b>0,92ExpPin
Tampa Bay(Hendrickson) - Chicago Sox(Vazquez)2,5201,62537630,941,02PinPin
LA Angels(Lackey) - Toronto(Halladay)2,2201,76946541,020,95PinPin

<b>18.5.2006</b><b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>Totals</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT (Pinnacle totals)</b><b>U</b><b>O</b><b>Raja</b><b>U</b><b>O</b><b>U</b><b>O</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Pittsburgh(Santos) - Cincinnati(Williams)1,9171,9901053471,010,94
Milwaukee(Eveland) - Philadelphia(Hamels)1,8262,1109,556441,020,93
Atlanta(Sosa) - Florida(Olsen)2,0301,8859,549511,000,96
<b>St. Louis(Marquis) - NY Mets(Lima)</b><b>1,901</b>2,01010,55446<b>1,03</b>0,92
Chicago Cubs(Wood) - Washington(Ortiz)1,9012,010953471,010,95
Cleveland(Lee) - Kansas City(Hernandez)2,1001,8339,548521,010,95
Detroit(Rogers) - Minnesota(Radke)1,9171,990952481,010,95
NY Yankees(Wright) - Texas(Padilla)1,8202,1201156441,010,94
Oakland(Saarloos) - Seattle(Pineiro)1,9171,9909,550500,951,00
Tampa Bay(Hendrickson) - Chicago Sox(Vazquez)1,8622,0609,551490,951,01
<b>LA Angels(Lackey) - Toronto(Halladay)</b>1,901<b>2,010</b>7,548520,91<b>1,04</b>
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 1 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye