Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 21.02.2018, 12:05

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 3 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: MLB 30.5.
ViestiLähetetty: 30.05.2006, 12:39 
Status: JäsenLiittynyt: 23.03.2003, 16:54Viestit: 2187Paikkakunta: Tampere
Pisteitä: 76
Kassa: -109.66 yks. Palautus%: 95.74% Panosten ka: 14.63 yks. Vetoja: 176
PvmPeliJoukkue1Joukkue2Tn1Tn2Kerroin1Kerroin2OA1OA2--
30.05.2006MLArizona(M. Batista)NY Mets(Alay Soler)46542,291,731,050,93PinnaclePinnacle
30.05.2006MLBoston(J. Beckett)Toronto(G. Chacin)57431,712,330,971PinnaclePinnacle
30.05.2006MLChicago Sox(M. Buehrle)Cleveland(C. Sabathia)44562,271,7410,97PinnaclePinnacle
30.05.2006MLCincinnati(B. Claussen)Chicago Cubs(Greg Maddux)52481,981,941,030,93PinnaclePinnacle
30.05.2006MLColorado(A. Cook)San Diego(Young)44562,161,810,951,01PinnaclePinnacle
30.05.2006MLKansas City(D. Bautista)Oakland(B. Halsey)35652,991,461,050,95PinnaclePinnacle
30.05.2006MLLos Angeles(Aaron Sele)Atlanta(J. Sosa)46542,191,791,010,97PinnaclePinnacle
30.05.2006MLMilwaukee(Jorge de la Rosa)Pittsburgh(Victor Santos)47531,931,990,911,05PinnaclePinnacle
30.05.2006MLMinnesota(S. Baker)Anaheim(J. Weaver)45552,291,731,030,95PinnaclePinnacle
30.05.2006MLNY Yankees(Aaron Small)Detroit(Roman Colon)44562,081,860,921,04PinnaclePinnacle
30.05.2006MLSan Francisco(N. Lowry)Florida(B. Moehler)55451,742,270,961,02PinnaclePinnacle
30.05.2006MLSeattle(G. Meche)Texas(K. Millwood)40602,441,660,980,99PinnaclePinnacle
30.05.2006MLTampa Bay(D. Waechter)Baltimore(R. Lopez)40602,371,690,951,01PinnaclePinnacle
30.05.2006MLWashington(T. Armas)Philadelphia(B. Myers)35652,551,610,891,05PinnaclePinnacle
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 30.05.2006, 16:29 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
<b>30.5.2006</b><b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b><b>Firma</b><b>Firma</b>
<b>OTTELUT (ml)</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b><b>1</b><b>2</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>--
Pittsburgh(Santos) - Milwaukee(De La Rosa)1,9701,96251491,010,96ExpPin
Florida(Moehler) - San Francisco(Lowry)2,3101,71941590,961,01PinPin
Philadelphia(Myers) - Washington(Armas)1,5852,63062380,981,00PinPin
NY Mets(Soler) - Arizona(Batista)1,7602,30057431,001,00ExpPin
Atlanta(Sosa) - LA Dodgers(Sele)1,8402,14056441,020,95ExpPin
Chicago Cubs(Maddux) - <b>Cincinnati(Claussen)</b>1,910<b>2,050</b>49510,93<b>1,05</b>ExpPin
<b>St. Louis(Reyes)</b> - Houston(Pettitte)<b>1,758</b>2,2405941<b>1,03</b>0,93PinPin
San Diego(Young) - Colorado(Cook)1,8202,17053470,971,01PinExp
Detroit(Colon) - NY Yankees(Small)1,8622,08052480,961,01PinPin
<b>Toronto(Chacin)</b> - Boston(Beckett)<b>2,290</b>1,7304555<b>1,03</b>0,95PinPin
Baltimore(Lopez) - Tampa Bay(Waechter)1,6702,47059410,991,01ExpPin
Cleveland(Sabathia) - Chicago Sox(Buehrle)1,7582,24055450,981,00PinPin
Texas(Millwood) - Seattle(Meche)1,6402,54062381,020,95ExpPin
Oakland(Halsey) - Kansas City(Bautista)1,4803,02067330,991,00ExpPin
<b>LA Angels(Weaver)</b> - Minnesota(Baker)<b>1,752</b>2,3005941<b>1,03</b>0,94PinExp

<b>30.5.2006</b><b>Kerroin</b><b>Kerroin</b><b>Totals</b><b>tn. %</b><b>tn. %</b><b>od.arvo</b><b>od.arvo</b>
<b>OTTELUT (Pinnacle totals)</b><b>U</b><b>O</b><b>Raja</b><b>U</b><b>O</b><b>U</b><b>O</b>
<b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b><b>-</b>
Pittsburgh(Santos) - Milwaukee(De La Rosa)2,0601,8621047530,961,00
Florida(Moehler) - San Francisco(Lowry)2,0001,909951491,020,93
Philadelphia(Myers) - Washington(Armas)1,9711,935947530,931,02
NY Mets(Soler) - Arizona(Batista)1,8002,1509,553470,961,01
Atlanta(Sosa) - LA Dodgers(Sele)1,7942,1609,553470,951,02
Chicago Cubs(Maddux) - Cincinnati(Claussen)1,9801,9269,551491,010,94
St. Louis(Reyes) - Houston(Pettitte)1,8702,050953471,000,96
<b>San Diego(Young) - Colorado(Cook)</b>1,901<b>2,010</b>7,548520,92<b>1,04</b>
<b>Detroit(Colon) - NY Yankees(Small)</b><b>2,020</b>1,89310,55149<b>1,03</b>0,93
Toronto(Chacin) - Boston(Beckett)1,9431,9629,548520,941,01
Baltimore(Lopez) - Tampa Bay(Waechter)2,0101,90110,550501,010,94
Cleveland(Sabathia) - Chicago Sox(Buehrle)1,9801,9268,548520,951,00
Texas(Millwood) - Seattle(Meche)1,9901,9171047530,941,02
Oakland(Halsey) - Kansas City(Bautista)1,9261,9809,549510,951,01
LA Angels(Weaver) - Minnesota(Baker)1,9261,9809,552481,010,94
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 31.05.2006, 00:30 
Status: JäsenLiittynyt: 13.11.2003, 12:37Viestit: 1925Paikkakunta: Helsinki
Pisteitä: 2612
Kassa: +576.98 yks. Palautus%: 102.74% Panosten ka: 5.74 yks. Vetoja: 3674











DateHome teamAway teamprob 1prob 2odds 1odds 2value 1value 2stakewin
22:12 30.5.2006<B>Detroit Tigers (R.Colon)</B>New York Yankees (A.Small)<B>57.57</B>42.43<B>1.88</B>2.051.092.40%4.53
22:12 30.5.2006Baltimore Orioles (R.Lopez)<B>Tampa Bay Devil Rays (D.Waechter)</B>52.46<B>47.54</B>1.63<B>2.51</B>1.193.20%8.03
22:12 30.5.2006Texas Rangers (K.Millwood)<B>Seattle Mariners (G.Meche)</B>48.52<B>51.48</B>1.62<B>2.53</B>1.304.94%12.51
22:12 30.5.2006<B>Los Angeles Angels (J.Weaver)</B>Minnesota Twins (S.Baker)<B>63.69</B>36.31<B>1.75</B>2.251.123.85%6.74
22:12 30.5.2006Oakland Athletics (B.Halsey)<B>Kansas City Royals (D.Bautista)</B>64.63<B>35.37</B>1.47<B>2.95</B>1.040.555%1.64
22:12 30.5.2006Philadelphia Phillies (B.Myers)<B>Washington Nationals (T.ArmasJr)</B>60.99<B>39.01</B>1.54<B>2.76</B>1.081.09%3.00
22:12 30.5.2006<B>New York Mets (A.Soler)</B>Arizona Diamondbacks (M.Batista)<B>65.84</B>34.16<B>1.73</B>2.291.144.76%8.24
22:12 30.5.2006<B>Atlanta Braves (J.Sosa)</B>Los Angeles Dodgers (A.Sele)<B>58.28</B>41.72<B>1.80</B>2.171.051.53%2.76
22:12 30.5.2006<B>Chicago Cubs (G.Maddux)</B>Cincinnati Reds (B.Claussen)<B>58.90</B>41.10<B>1.86</B>2.081.102.81%5.22
22:12 30.5.2006St. Louis Cardinals (A.Reyes)<B>Houston Astros (A.Pettitte)</B>38.64<B>61.36</B>1.67<B>2.41</B>1.488.49%20.45

<B>Kokonaispanos 33.6236</B>











DateHome teamAway teamtotalprob overprob under
22:12 30.5.2006Detroit Tigers (R.Colon)New York Yankees (A.Small)10.561.83
22:12 30.5.2006Cleveland Indians (C.Sabathia)Chicago White Sox (M.Buehrle)8.555.33
22:12 30.5.2006Texas Rangers (K.Millwood)Seattle Mariners (G.Meche)10.054.03
22:12 30.5.2006Los Angeles Angels (J.Weaver)Minnesota Twins (S.Baker)9.561.90
22:12 30.5.2006Philadelphia Phillies (B.Myers)Washington Nationals (T.ArmasJr)9.057.94
22:12 30.5.2006New York Mets (A.Soler)Arizona Diamondbacks (M.Batista)9.559.26
22:12 30.5.2006Chicago Cubs (G.Maddux)Cincinnati Reds (B.Claussen)9.560.00
22:12 30.5.2006San Diego Padres (C.Young)Colorado Rockies (A.Cook)7.557.48
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 3 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 5 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye