Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 16.12.2017, 13:40

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 3 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: NHL 18.10
ViestiLähetetty: 18.10.2008, 09:32 
Status: JäsenLiittynyt: 13.02.2004, 23:00Viestit: 352
Pisteitä: 0
Tampa Bay-Minnesota 45-22-33

Tampa 2,40 NORDIC

Minnesotalla aikansta pahoja loukkaantumishuolia,tätä tykittelisin kovemminkin mutta kun mv etu selkeästi Minnesotalla niin jääköön tuohon..
0
Ylös
  Profiili
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 18.10.2008, 11:09 
Status: JäsenLiittynyt: 23.10.2005, 17:20Viestit: 32
Pisteitä: 0
Kannattaa myös huomioida Minnesotan Bruno-Koivu-Miettinen kenttä.
Tällä hetkellä NHL:n kovin trio. Tampa aloittanut tosi surkeasti vaikka rosteri on ihan kohtuullinen. Eniten tampalla on huolia maalivahti ja puolustus pelissä joka on ollut liigan huonointa.

Itselläni prosentit tuossa 40-22-38
0
Ylös
  Profiili
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 18.10.2008, 19:08 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
Ottelu1X2RajaUO
Dallas-Colorado4422345,55347
Atlanta-Buffalo3522435,54753
Pittsburgh-Toronto5321265,55050
Ottawa-Boston4622325,54951
Florida-NY Islanders4822305,55644
Washington-New Jersey4723305,55743
Detroit-NY Rangers4723305,56139
Montreal-Phoenix5421255,55050
Tampa Bay-Minnesota3722415,55248
Nashville-Columbus4822305,55644
St.Louis-Chicago4122375,55149
Edmonton-Calgary4522335,54852
San Jose-Philadelphia4822305,55545

Koneen antamat prosentit ilman "hienosäätöä".
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 3 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: dewes, Jage ja 4 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye