Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 20.01.2018, 05:59

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 4 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: NHL 16.12.
ViestiLähetetty: 15.12.2008, 23:43 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
Alustavilla prosenteilla muutama veto.

Ottelu1X2RajaUO
Carolina-Montreal38,823,038,25,551,748,3
NY Islanders-Washington29,822,048,25,547,352,7
Philadelphia-Colorado49,721,928,45,548,151,9
Toronto-New Jersey38,123,038,95,551,148,9
St.Louis-Calgary35,723,041,35,551,648,4
Dallas-Phoenix43,422,634,05,549,250,8
Edmonton-Chicago39,122,538,45,547,252,8


OtteluVetoKerroinTNOA
NY Islanders-WashingtonU 5,52,20047,31,040
Philadelphia-ColoradoU 5,52,20048,11,059
Dallas-PhoenixU 5,52,15049,21,057
Toronto-New Jersey1 +1,51,39774,11,036
St.Louis-Calgary1 +1,51,45071,81,041
Edmonton-Chicago1 +1,51,38574,51,031
Carolina-Montreal2 +1,51,38574,31,030


edit: Lisätty Carolina-Montreal ottelu ja veto.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 16.12.2008, 13:30 
Status: JäsenLiittynyt: 25.04.2008, 18:31Viestit: 267
Pisteitä: 1
Dallas - Phoenix 1 ML 58% 1,847 Pinnacle
Edmonton - Chicago 1 ML 55% 2,08 Pinnacle
0
Ylös
  Profiili
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 16.12.2008, 17:33 
Status: JäsenLiittynyt: 24.01.2004, 18:38Viestit: 316
Pisteitä: 0
Kassa: +0.00 yks. Palautus%: - Panosten ka: - Vetoja: 0
Loput ottelut...
Ottelu1X2RajaUO
Ottawa-Atlanta51,221,627,25,546,753,3
Anaheim-NY Rangers46,223,730,15,559,440,6

ja vedot.
OtteluVetoKerroinTNOA
Anaheim-NY RangersML 11,71959,71,027
Ottawa-Atlanta1 -1,52,73038,91,061
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 16.12.2008, 17:56 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 09.05.2008, 09:44Viestit: 1547Paikkakunta: Suomi
Pisteitä: 2
Pelatut pelit:

NYI-Washington 2 -0.5 2.11 Pinnacle 3/10 49% (nyt 1.93)
Dallas-Phoenix 1 2.40 Betsafe 6/10 46%
Anaheim-NYR 1 2.15 Nordicbet 4/10 49%.
0

_________________
Minun mielestäni otan HARKITTUJA riskejä, se on vallan muuta kuin hätiköintiä (NHL,SM-liiga&Premier League,Championship ja VEIKKAUSLIIGA)
Ylös
  Profiili
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 4 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: jarhur ja 2 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye