Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 22.01.2018, 08:41

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: NBA 8.1.
ViestiLähetetty: 08.01.2010, 19:15 
Status: JäsenLiittynyt: 30.10.2009, 20:19Viestit: 61
Pisteitä: 0
Konearvioita.
Pinnacle NBA
KotiVierasVetoKerroinTNOA
PhiladelphiaTorontoU 2081,952531,027
AtlantaBostonU 195,52,000521,032
MilwaukeeChicagoO 194,52,010531,062
PhoenixMiamiO 213,51,935531,026
PortlandL.A. LakersO 194,52,030511,028
Golden StateSacramentoO 2282,010531,072
DenverClevelandO 2021,952531,042

Tänne laitettujen pelien seuranta.
NBA Pinnacle
VetojaVoittojaPushPal. %
72441122,6

Viimeiset konearviot tänne :shock: .
0
Ylös
  Profiili
 
 Viestin otsikko: Re: NBA 8.1.
ViestiLähetetty: 08.01.2010, 19:17 
Status: JäsenLiittynyt: 17.11.2006, 14:36Viestit: 386
Pisteitä: 1
Kassa: +4.88 yks. Palautus%: 148.80% Panosten ka: 2.00 yks. Vetoja: 5
driver kirjoitti:
Viimeiset konearviot tänne :shock: .


Minne kone menee :shock: ?
0

_________________
Vanha seuranta. Panostus 1/3.
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Rida ja 5 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye