Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 21.01.2018, 03:17

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 8 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: NHL 21.1
ViestiLähetetty: 21.01.2013, 10:32 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 14.11.2012, 23:47Viestit: 82
Pisteitä: 138
Kassa: +170.04 yks. Palautus%: 113.24% Panosten ka: 9.37 yks. Vetoja: 137
Boston Bruins - Winnipeg Jets
Boston Bruins -0.5 60min 1.90 Pinnacle 59%
Bostonin startti vakuuttava koko paketti pelaa ja työmoraalia riittää näitä "heikompiakin" joukkueita vastaan ja vaikka huikea Winnipeg pronssi-Ollin mahtavalla playoff kokemuksella vahvistuikin on TD Garden aivan liian kova paikka!

Calgary Flames - Anaheim Ducks
Anaheim Ducks +0.5 60min 1.61 Pinnacle 67%
1

_________________
Teppo Winnipegin Numminen
Twitter @TeppoWinnipeg
Ylös
  Profiili Seuranta
 
21.01.2013 11:14 <lompsa> hyvä että jo nyt löysin -nhl reg time-
21.01.2013 11:31 <Teppo Winnipeg> juu kivasti siellä alhaalla vaan piilussa!
 Viestin otsikko: Re: NHL 21.1
ViestiLähetetty: 21.01.2013, 13:10 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 30.01.2005, 17:27Viestit: 2456
Pisteitä: 1369
Kassa: -206.24 yks. Palautus%: 98.03% Panosten ka: 4.33 yks. Vetoja: 2424
22.1.2013 01:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
NSH - STLO5kerroin 1.95 (Pinnacle)panos 10 yks.raja 1.68
Osuma! +9.50 yks.


Tätä kyllä ihmettelen. Vetohan mallia OT, jolloin myös 2-2 tuloksella pushiin. Oletus Rinne - Halak kuitenkin. Halak piti Detroitia vastaan nollat (14 torjuntaa). Vaikka tästä miten rakenneltaisiin kahden low-GAA-veskarin yhteenottoa niin ei kyllä noin alas painu. Jatketaan kuoppaamista.
1
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: NHL 21.1
ViestiLähetetty: 21.01.2013, 14:36 
Status: JäsenLiittynyt: 04.09.2012, 18:26Viestit: 1153
Pisteitä: 3726
Kassa: +342.81 yks. Palautus%: 102.09% Panosten ka: 5.82 yks. Vetoja: 2813
22.1.2013 01:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Nashville Predators - St. Louis BluesSt. Louis Blues +0kerroin 1.962 (Pinnacle)panos 10 yks.
Push: +0.00 yks.
3-4 vl.

Ei, tämä ei ole reaktio avauskierroksen tuloksiin. Joukkueet vain sattuvat olemaan preseason-rankingissani Lännen sijoilla 15 ja 1. Nashvillen viime kauden menestys oli sanalla sanoen ihme, sillä joukkue oli ihan sarjan heikoimpia tarkempien tilastojen valossa. Suterin lähtö ei tietenkään auta tilannetta. Prosenttiarvio tähän matsiin on sen verran hävyttömän kaukana markkinalinjasta, etten taida kehdata sitä jakaa. :jorma:

22.1.2013 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ottawa Senators - Florida PanthersOttawa Senators +0kerroin 1.69 (Pinnacle)panos 10 yks.raja 1.48
Osuma! +6.90 yks.
4-0

Floridaa en kovin kummoisena pidä, vaikka avauskierroksella olikin vakuuttava. Tärkeiden kahden suunnan hyökkääjien Gocin ja Bergenheimin poissaolo näkynee varsinkin vieraissa.

22.1.2013 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Columbus Blue Jackets - Detroit Red WingsDetroit Red Wings +0kerroin 1.769 (Pinnacle)panos 5 yks.raja 1.7
Push: +0.00 yks.
3-4 vl.

On näillä edelleen suht roimasti tasoeroa, vaikkakin huomattavasti viime kautta vähemmän.

22.1.2013 04:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Calgary Flames - Anaheim DucksAnaheim Ducks +0kerroin 1.98 (Pinnacle)panos 3 yks.raja 1.9
Osuma! +2.94 yks.
4-5

Prosenttien mukaan pienellä, mutta maistuu hyvin. Getzlafin touhu oli avauskierroksella ihan eri planeetalta kuin viime kauden flegmaattinen surffailu. Sopimusneuvotteluja varten pitää välillä pikkuisen yrittääkin...
1
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: NHL 21.1
ViestiLähetetty: 21.01.2013, 15:14 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 13.11.2004, 15:11Viestit: 950Paikkakunta: Tampere
Pisteitä: 238
Kassa: +58.36 yks. Palautus%: 103.44% Panosten ka: 3.17 yks. Vetoja: 536
22.1.2013 01:00 - Jääkiekko
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Nashville Predators - St Louis BluesBlues MLkerroin 1.95 (The Greek)panos 2 yks.raja 1.887arvio 53%
Osuma! +1.90 yks.
3-4 rl.

22.1.2013 02:30 - Jääkiekko
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Columbus Blue Jackets - Detroit Red WingsBlue Jackets+0.5kerroin 1.741 (Pinnacle)panos 3 yks.raja 1.667arvio 60%
Osuma! +2.22 yks.
3-4 rl.

22.1.2013 04:00 - Jääkiekko
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Calgary Flames - Anaheim DucksU5.5kerroin 1.8 (The Greek)panos 3 yks.raja 1.724arvio 58%
Huti: -3.00 yks.
4-5
3
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: NHL 21.1
ViestiLähetetty: 21.01.2013, 16:31 
Status: JäsenLiittynyt: 14.01.2003, 16:19Viestit: 2483Paikkakunta: Hollola
Pisteitä: 2081
Kassa: +70.36 yks. Palautus%: 101.35% Panosten ka: 4.01 yks. Vetoja: 1300
21.1.2013 20:00 - NHL 12-13
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Boston - Winnipegunder 5,5kerroin 1.99 (Pinnacle)panos 4 yks.raja 1.852arvio 54%
Osuma! +3.96 yks.
2-1 ja.
21.1.2013 20:00 - NHL 12-13
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
NY Islanders - Tampa Bayunder 5,5kerroin 2.16 (Pinnacle)panos 5 yks.raja 1.923arvio 52%
Huti: -5.00 yks.
3-4
2

_________________
Panokset foorumin seurannassa x/10 pohjautuen kellyyn.
vanhat seurannat
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: NHL 21.1
ViestiLähetetty: 21.01.2013, 17:51 
Avatar
Status: JäsenLiittynyt: 30.01.2005, 17:27Viestit: 2456
Pisteitä: 1369
Kassa: -206.24 yks. Palautus%: 98.03% Panosten ka: 4.33 yks. Vetoja: 2424
1X2O5.5U5.5
Boston BruinsWinnipeg Jets51.55%22.09%26.36%51%49%
New York IslandersTampa Bay Lightning33.91%22.77%43.32%51%49%
Nashville PredatorsSt. Louis Blues36.10%24.19%39.71%46%54%
Toronto Maple LeafsBuffalo Sabres43.32%24.21%32.47%55%45%
Columbus Blue JacketsDetroit Red Wings32.86%22.78%44.36%46%54%
Ottawa SenatorsFlorida Panthers48.6%23.3%28.1%49%51%
Calgary FlamesAnaheim Ducks36.0%25.3%38.7%46%54%


21.1.2013 20:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
New York Islanders - Tampa Bay LightningU 5kerroin 3.51 (Pinnacle)panos 5.5 yks.raja 2.8735% ||| OA 1.22
Huti: -5.50 yks.
22.1.2013 02:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Toronto Maple Leafs - Buffalo SabresO 5.5kerroin 2.11 (Pinnacle)panos 9.2 yks.raja 1.8155% ||| OA 1.16
Huti: -9.20 yks.
22.1.2013 02:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ottawa Senators - Florida PanthersML 1kerroin 1.7 (Pinnacle)panos 6.9 yks.raja 1.5863% ||| OA 1.08
Osuma! +4.83 yks.
22.1.2013 02:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Toronto Maple Leafs - Buffalo SabresML 1kerroin 1.86 (Pinnacle)panos 4.6 yks.raja 1.7557% ||| OA 1.06
Huti: -4.60 yks.
22.1.2013 02:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Columbus Blue Jackets - Detroit Red WingsML 2kerroin 1.83 (Pinnacle)panos 4 yks.raja 1.7457% ||| OA 1.05
Push: +0.00 yks.
21.1.2013 20:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Boston Bruins - Winnipeg JetsA +0.5kerroin 2.17 (Pinnacle)panos 2.7 yks.raja 2.0648% ||| OA 1.05
Osuma! +3.16 yks.
22.1.2013 02:30
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ottawa Senators - Florida PanthersO 5.5kerroin 2.13 (Pinnacle)panos 1.9 yks.raja 2.0649% ||| OA 1.03
Huti: -1.90 yks.
21.1.2013 20:00
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
New York Islanders - Tampa Bay LightningML 2kerroin 1.83 (Pinnacle)panos 2 yks.raja 1.7856% ||| OA 1.03
Huti: -2.00 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: NHL 21.1
ViestiLähetetty: 21.01.2013, 21:41 
Status: JäsenLiittynyt: 28.08.2012, 09:27Viestit: 43
Pisteitä: 8
Kassa: -4.20 yks. Palautus%: 99.04% Panosten ka: 3.76 yks. Vetoja: 116
Ainoo matsi mihin löytyy jotain pientä pelattavaa.

Calgary - Anaheim 35% 24% 41% O/U5,5 46/54


22.1.2013 04:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Calgary-AnaheimAnaheim -0,5kerroin 2.55 (Pinnacle)panos 2 yks.raja 2.42
Osuma! +3.10 yks.

22.1.2013 04:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Calgary-AnaheimO5,5kerroin 2.25 (Pinnacle)panos 1 yks.raja 2.19
Osuma! +1.25 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: NHL 21.1
ViestiLähetetty: 21.01.2013, 21:47 
Status: JäsenLiittynyt: 04.09.2012, 18:26Viestit: 1153
Pisteitä: 3726
Kassa: +342.81 yks. Palautus%: 102.09% Panosten ka: 5.82 yks. Vetoja: 2813
22.1.2013 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ottawa Senators - Florida PanthersOver 5,5 goalskerroin 2.14 (Pinnacle)panos 3 yks.raja 1.96
Huti: -3.00 yks.
4-0
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 8 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Tikissä, ya ja 7 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye