Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 24.11.2017, 02:29

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 830 viestiä ]  Mene sivulle 1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 04.10.2017, 21:41 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
No niin, otetaan loputkin. Joka peliin veto, mutta Edmontonia vastaan en uskalla lähteä kuin pienellä sipaisulla. Tulisi niin härski panos, jos kellyllä iskisi tuohon, että kassa sulaisi varmaan saman tien.

Marathonbet taitaa olla täällä melkeinpä kirosana, niin en viitsi sinne pelattuja laittaa seurantaan, vaikka itselläni menee isompiin sarjoihin vielä ihan kohtuu panokset.
5.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Winnipeg - TorontoWinnipeg +0kerroin 1.884 (Pinnacle)panos 0.28 yks.raja 1.83Itse pelasin Marathonbetin Winnipeg ML kertoimella 2.00
Huti: -0.28 yks.

5.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Edmonton - CalgaryCalgary +0.5kerroin 1.925 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.71
Huti: -0.20 yks.

5.10.2017 05:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
San Jose - PhiladelphiaSan Jose +0kerroin 1.657 (Pinnacle)panos 0.62 yks.raja 1.58
Huti: -0.62 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
05.10.2017 10:57 <Fastasashark> Shiiillälailla... heti hölmöltä luulot (ja rahat) pois.
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 05.10.2017, 12:33 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
Arvioni illan kierrokselle:

Jukurit - JYP 28,8-22,3-48,9
KalPa - SaiPa 41,9-25,6-32,5
KooKoo - TPS 36,1-23,8-40,1
Lukko - Kärpät 38,1-24,6-37,3
Sport - HIFK 34,8-24,5-40,7

Jukureille ja JYPille rakentelin vedot Nordicbetin Jukurit -0.5, kerroin 4.15 ja Marathonbetin x, kerroin 4.55 kautta. Jukurit +0.5~2.17. Rajakerroin 1.96

Seurantaan kuitenkin Pinnacle:
5.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Jukurit - JYPJukurit +0.5kerroin 2 (Pinnacle)panos 0.17 yks.raja 1.96
Huti: -0.17 yks.

5.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KalPa - SaiPaSaiPa +0.5kerroin 1.813 (Pinnacle)panos 0.55 yks.raja 1.72Marathonbet 1.87
Osuma! +0.45 yks.

5.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KooKoo - TPSKooKoo +0.5kerroin 1.763 (Pinnacle)panos 0.61 yks.raja 1.67Nordicbet 1.82
Huti: -0.61 yks.

5.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Lukko - KärpätKärpät +0.5kerroin 1.649 (Pinnacle)panos 0.23 yks.raja 1.62
Osuma! +0.15 yks.

Otetaan nyt yksi totalikin vielä mukaan
5.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KalPa - SaiPau4.5kerroin 2 (Pinnacle)panos 1.3 yks.raja 1.73
Huti: -1.30 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 05.10.2017, 21:43 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
6.10.2017 01:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Buffalo - MontrealMontreal +0kerroin 1.769 (Pinnacle)panos 1 yks.raja 1.62
Push: +0.00 yks.

Menkööt Montreal normaalilla panostuksella, mutta muihin näin aluksi pieni koeponnistus vain, kun on niin hurjia arvioita.

6.10.2017 01:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Detroit - MinnesotaDetroit +0.5kerroin 1.751 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.52
Osuma! +0.15 yks.

6.10.2017 01:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ottawa - WashingtonOttawa +0.5kerroin 1.787 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.68
Osuma! +0.16 yks.

6.10.2017 04:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Anaheim - ArizonaAnaheim -0.5kerroin 2.12 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 2
Osuma! +0.22 yks.

6.10.2017 04:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Los Angeles - PhiladelphiaLos Angeles +0kerroin 1.588 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.51
Osuma! +0.12 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 06.10.2017, 12:01 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
Ilves - HPK 49,7-22,2-28,1
Pelicans - Tappara 32,2-25,2-42,6

6.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ilves - HPKIlves -0.5kerroin 2.18 (Coolbet)panos 0.6 yks.raja 2.01
Osuma! +0.71 yks.

6.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Pelicans - TapparaTappara +0kerroin 1.806 (Pinnacle)panos 0.33 yks.raja 1.75
Push: +0.00 yks.

Totalit toistaiseksi tasapanoksella
6.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Pelicans - Tapparau4.5kerroin 1.97 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.77Nordicbet 2.01
Osuma! +0.49 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 06.10.2017, 20:12 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
7.10.2017 01:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Tampa Bay - FloridaTampa Bay +0kerroin 1.571 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.47
Osuma! +0.17 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 06.10.2017, 20:30 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
Earlypoiminta huomiselle
7.10.2017 16:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
HIFK - LukkoHIFK +0kerroin 1.675 (Pinnacle)panos 0.74 yks.raja 1.58
Osuma! +0.50 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 07.10.2017, 12:41 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
7.10.2017 16:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
HIFK - Lukkou4.5kerroin 1.98 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.82
Osuma! +0.49 yks.

7.10.2017 16:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
HPK - KooKooKooKoo +0.5kerroin 1.925 (Pinnacle)panos 0.68 yks.raja 1.79
Osuma! +0.63 yks.

7.10.2017 16:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Kärpät - JYPKärpät -0.5kerroin 2.12 (Pinnacle)panos 0.25 yks.raja 2.05Nordicbet 2.25
Osuma! +0.28 yks.

7.10.2017 16:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Kärpät - JYPo5kerroin 2.139 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.66
Huti: -0.50 yks.

7.10.2017 16:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Sport - Ilveso5kerroin 2 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.59
Huti: -0.50 yks.

7.10.2017 16:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ässät - SaiPaÄssät -1kerroin 2.44 (Pinnacle)panos 0.17 yks.raja 2.37
Huti: -0.17 yks.

7.10.2017 16:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ässät - SaiPao5kerroin 2.09 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.83
Huti: -0.50 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 07.10.2017, 22:48 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
8.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Carolina - MinnesotaCarolina -0.5kerroin 2.23 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.94
Huti: -0.20 yks.

8.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Florida - Tampa BayTampa Bay +0kerroin 1.952 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.78
Huti: -0.20 yks.

8.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
NY Islanders - BuffaloNY Islanders +0kerroin 1.775 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.69
Osuma! +0.16 yks.

8.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Pittsburgh - NashvillePittsburgh -0.5kerroin 2.139 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.81
Osuma! +0.23 yks.

8.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Toronto - NY RangersToronto -0.5kerroin 2.25 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 2.06
Osuma! +0.25 yks.

8.10.2017 03:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
St. Louis - DallasDallas +0kerroin 2.23 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.97
Huti: -0.20 yks.

8.10.2017 03:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Chicago - ColumbusChicago +0kerroin 1.68 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.6
Osuma! +0.14 yks.

8.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Calgary - WinnipegWinnipeg +0.5kerroin 1.684 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.61
Huti: -0.20 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 09.10.2017, 17:46 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
9.10.2017 20:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Boston - ColoradoBoston +0kerroin 1.5 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.36
Huti: -0.20 yks.

9.10.2017 20:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
NY Islanders - St. LouisNY Islanders +0kerroin 1.826 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.54
Push: +0.00 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 09.10.2017, 18:26 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
10.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Toronto - ChicagoToronto -0.5kerroin 2.13 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 2
Huti: -0.20 yks.

10.10.2017 04:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Edmonton - WinnipegWinnipeg +0kerroin 2.44 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 2.18
Osuma! +0.29 yks.

10.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Anaheim - CalgaryCalgary +0kerroin 2.219 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.9
Osuma! +0.24 yks.
1
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 10.10.2017, 20:28 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
Tämä ei mutulla maistu, mutta laitetaan nyt kun kone käskee.
11.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Carolina - ColumbusColumbus +0kerroin 2.23 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 2.13
Push: +0.00 yks.

11.10.2017 03:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Nashville - PhiladelphiaPhiladelphia +0kerroin 2.23 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.97
Huti: -0.20 yks.

11.10.2017 03:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Dallas - DetroitDallas -0.5kerroin 2 (Bet365)panos 0.2 yks.raja 1.9
Osuma! +0.20 yks.

11.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Vegas - ArizonaVegas +0kerroin 1.952 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.71
Osuma! +0.19 yks.

Marathonbetilta löytyy lisäksi NY Rangers +0, kerroin 1.7, raja 1.58 ja Montreal +0, kerroin 1.83, raja 1.76.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 11.10.2017, 12:04 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
Ilves - Jukurit 53,2-22,4-24,4
SaiPa - Sport 43,2-23-33,8
Ässät - Pelicans 37,5-25,9-36,6

11.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ilves - JukuritIlves -1kerroin 2.44 (Pinnacle)panos 0.27 yks.raja 2.33
Huti: -0.27 yks.

11.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
SaiPa - Sporto5kerroin 2.08 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.94
Huti: -0.50 yks.

11.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ässät - Pelicansxkerroin 4.3 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 3.85
Huti: -0.30 yks.

11.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ässät - Pelicansu4.5kerroin 2.09 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.9
Huti: -0.50 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 11.10.2017, 13:02 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
12.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Toronto - New JerseyToronto -0.5kerroin 1.869 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.74
Huti: -0.20 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 11.10.2017, 21:34 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
Early perjantaille. JYP myönteinen taidan olla, mutta vaikka vähän himmailisikin arviota, niin aika kovalta tuntuu 1.80 tasoiset kertoimet kotona Ässiä vastaan.
13.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
JYP - ÄssätJYP -0.5kerroin 1.8 (Bet365)panos 1.3 yks.raja 1.6
Huti: -1.30 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 11.10.2017, 22:18 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
12.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Washington - PittsburghPittsburgh +0kerroin 2.23 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.74
Osuma! +0.25 yks.

12.10.2017 04:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Colorado - BostonBoston +0kerroin 1.813 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.63
Huti: -0.20 yks.

12.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Anaheim - NY IslandersNY Islanders +0kerroin 2.16 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.94
Huti: -0.20 yks.

12.10.2017 05:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Los Angeles - CalgaryLos Angeles +0kerroin 1.671 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.61
Push: +0.00 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 12.10.2017, 21:58 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
13.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Tampa Bay - PittsburghPittsburgh +0kerroin 2.35 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 2.12
Huti: -0.20 yks.

13.10.2017 03:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Nashville - DallasDallas +0kerroin 2.13 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.85
Huti: -0.20 yks.

13.10.2017 03:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Chicago - MinnesotaChicago +0kerroin 1.751 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.62
Huti: -0.20 yks.

13.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Vancouver - WinnipegVancouver +0kerroin 2.179 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.93
Huti: -0.20 yks.

13.10.2017 05:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
San Jose - BuffaloSan Jose +0kerroin 1.549 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.47
Osuma! +0.11 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 13.10.2017, 12:25 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
13.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KalPa - KooKooKooKoo +0.5kerroin 1.763 (Pinnacle)panos 0.47 yks.raja 1.69
Osuma! +0.36 yks.

13.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
HPK - Sporto4.5kerroin 1.8 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.68
Huti: -0.50 yks.

13.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Jukurit - Lukkou4.5kerroin 1.689 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.55Marathonbet 1.80
Huti: -0.50 yks.

13.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
JYP - Ässäto5kerroin 2.06 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.68
Huti: -0.50 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 13.10.2017, 14:01 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
HPK - Sport 43-23-34
Jukurit - Lukko 28,6-25,5-45,9
JYP - Ässät 60,7-18,4-20,9
KalPa - KooKoo 40,9-25-34,1
Pelicans - TPS 41,7-24-34,3
Tappara - Kärpät 43,8-24,3-31,8

13.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Pelicans - TPSTPS +0.5kerroin 1.819 (Pinnacle)panos 0.59 yks.raja 1.72
Osuma! +0.48 yks.
1
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 13.10.2017, 22:38 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
14.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Columbus - NY RangersColumbus +0kerroin 1.675 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.6
Osuma! +0.14 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 14.10.2017, 00:12 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
14.10.2017 04:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Calgary - OttawaOttawa +0.5kerroin 1.854 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.77
Osuma! +0.17 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 14.10.2017, 12:29 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
Näin se vaan on, että kovin toivein lähdin kauteen ja nyt sitten ollaankin siinä tilanteessa, että näistä takkiin, niin seuranta painuu miinukselle.

Kantaaottavilla (ts. kujalla olevilla) arvioilla tähän päivään. Voi olla, että ottelurasituksen vaikutus on omissa hahmotelmissani ihan hakoteillä, kun tulee näin suuria eroja markkinoihin. Pelicansilla esimerkiksi kuitenkin kolmas peli neljään päivään, niin kai se jo näkyy suorituksessa.

Ilves - Pelicans 50,4-22,1-27,5
Kärpät - KalPa 63,7-18,5-17,8
SaiPa - Lukko 38,4-26-35,6
Ässät - HPK 40,7-24,1-35,2
KooKoo - Tappara 24,3-21,2-54,5
TPS-HIFK 41-25,6-33,4

14.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ilves - PelicansIlves -0.5kerroin 2.38 (Pinnacle)panos 1.22 yks.raja 1.98
Huti: -1.22 yks.

14.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Kärpät - KalPao4.5kerroin 1.833 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.77
Osuma! +0.42 yks.

14.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
SaiPa - LukkoSaiPa +0kerroin 2.12 (Pinnacle)panos 0.73 yks.raja 1.93
Osuma! +0.82 yks.

14.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
SaiPa - Lukkou4.5kerroin 2.139 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.82
Osuma! +0.57 yks.

14.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ässät - HPKHPK +0.5kerroin 1.74 (Pinnacle)panos 0.33 yks.raja 1.69
Osuma! +0.24 yks.

14.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KooKoo - TapparaTappara -0.5kerroin 1.934 (Pinnacle)panos 0.51 yks.raja 1.83
Huti: -0.51 yks.

14.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
TPS - HIFKHIFK +0.5kerroin 1.746 (Pinnacle)panos 0.37 yks.raja 1.69
Osuma! +0.28 yks.

14.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
TPS - HIFKu4.5kerroin 1.952 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.78
Huti: -0.50 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 14.10.2017, 21:04 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
15.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Montreal - TorontoToronto +0kerroin 2.03 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.94
Push: +0.00 yks.

15.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
NY Rangers - New JerseyNY Rangers +0kerroin 1.613 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.54
Huti: -0.20 yks.

15.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Pittsburgh - FloridaPittsburgh -0.5kerroin 2.08 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.63:D
Osuma! +0.22 yks.

15.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Tampa Bay - St. LouisTampa Bay +0kerroin 1.625 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.5
Osuma! +0.13 yks.

15.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Winnipeg - CarolinaWinnipeg +0kerroin 1.847 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.73
Osuma! +0.17 yks.

15.10.2017 03:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Dallas - ColoradoDallas -0.5kerroin 1.84 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.67
Osuma! +0.17 yks.

15.10.2017 03:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Minnesota - ColumbusColumbus +0kerroin 2.02 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.93
Push: +0.00 yks.

15.10.2017 03:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Chicago - NashvilleChicago -0.5kerroin 2.21 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 2.02
Huti: -0.20 yks.

15.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Edmonton - OttawaOttawa +0kerroin 2.86 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 2.4
Osuma! +0.37 yks.

15.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Vancouver - CalgaryVancouver +0kerroin 1.952 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.66
Huti: -0.20 yks.

15.10.2017 05:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Los Angeles - BuffaloLos Angeles -0.5kerroin 1.952 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.63
Osuma! +0.19 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 15.10.2017, 15:03 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
Meinasi jäädä huomaamatta koko sunnuntaipeli. Otetaan taas kunnolla kantaa ;)
15.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Sport - JYPSport +0kerroin 2.2 (Pinnacle)panos 1.59 yks.raja 1.79Unibet 2.33
Huti: -1.59 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
15.10.2017 18:59 <Fastasashark> Kelly vie perikatoon!
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 15.10.2017, 22:39 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
16.10.2017 04:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Anaheim - BuffaloAnaheim +0kerroin 1.641 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.48
Huti: -0.20 yks.

16.10.2017 05:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Los Angeles - NY IslandersLos Angeles +0kerroin 1.714 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.57
Osuma! +0.14 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 16.10.2017, 21:45 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 890
Pisteitä: 122
Kassa: -2.52 yks. Palautus%: 99.92% Panosten ka: 1.12 yks. Vetoja: 2752
17.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Detroit - Tampa BayTampa Bay +0kerroin 1.8 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.71
Osuma! +0.16 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 830 viestiä ]  Mene sivulle 1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: D.Rantanen, Jyrbae ja 5 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye