Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 20.11.2017, 21:30

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 825 viestiä ]  Mene sivulle 1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 17.10.2017, 12:20 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Taas on hyvä mahdollisuus päästä punikkimieheksi

HPK - KalPa 52,4-21,8-25,8
JYP - SaiPa 64,6-18,2-17,2
KooKoo - Ilves 40-23,4-36,6
Pelicans - Jukurit 56,3-22,9-20,8
Tappara - Sport 62,6-19,1-18,3
TPS - Ässät 60,9-18,7-20,4

17.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
HPK - KalPaHPK +0kerroin 1.689 (Pinnacle)panos 1.62 yks.raja 1.49
Osuma! +1.12 yks.

17.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
HPK - KalPao4.5kerroin 2.04 (Pinnacle)panos 0.25 yks.raja 1.88
Osuma! +0.26 yks.

17.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
JYP - SaiPao5kerroin 2.219 (Pinnacle)panos 0.25 yks.raja 1.86
Push: +0.00 yks.

17.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KooKoo - Ilveso5kerroin 2.01 (Pinnacle)panos 0.25 yks.raja 1.86
Osuma! +0.25 yks.

17.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Pelicans - JukuritJukurit +0.5kerroin 2.57 (Pinnacle)panos 0.65 yks.raja 2.29
Huti: -0.65 yks.

17.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Pelicans - Jukuritu4.5kerroin 1.854 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.58
Huti: -0.50 yks.

17.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Tappara - SportTappara -1kerroin 1.884 (Pinnacle)panos 0.33 yks.raja 1.82
Huti: -0.33 yks.

17.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
TPS - ÄssätTPS -1kerroin 2.03 (Pinnacle)panos 0.65 yks.raja 1.88
Huti: -0.65 yks.

17.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
TPS - Ässäto5kerroin 2.09 (Pinnacle)panos 0.25 yks.raja 1.77
Huti: -0.25 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
17.10.2017 20:13 <Fastasashark> Palautus% 2375 vedon jälkeen 100,01 :D Sitkeästi vielä
17.10.2017 20:14 <Fastasashark> vihreällä. Tähän ehkä kannattais lopettaa tämä touhu.
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 17.10.2017, 21:44 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
18.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
NY Rangers - PittsburghPittsburgh -0.5kerroin 2.44 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 2.03
Huti: -0.20 yks.

18.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Philadelphia - FloridaPhiladelphia +0kerroin 1.724 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.63
Osuma! +0.14 yks.

18.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Washington - TorontoToronto +0kerroin 2.09 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.88
Osuma! +0.22 yks.

18.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
New Jersey - Tampa BayTampa Bay +0kerroin 1.961 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.64
Push: +0.00 yks.

18.10.2017 03:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Nashville - ColoradoNashville +0kerroin 1.549 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.47
Osuma! +0.11 yks.

18.10.2017 03:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Winnipeg - ColumbusWinnipeg +0kerroin 1.884 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.78
Huti: -0.20 yks.

18.10.2017 03:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Dallas - ArizonaDallas -0.5kerroin 1.813 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.63
Osuma! +0.16 yks.

18.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Vegas - BuffaloVegas +0kerroin 2.01 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.91
Push: +0.00 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 18.10.2017, 11:40 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
18.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Kärpät - HIFKHIFK +0.5kerroin 1.909 (Pinnacle)panos 0.29 yks.raja 1.85
Huti: -0.29 yks.

18.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Kärpät - HIFKu4.5kerroin 2.06 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.88
Huti: -0.50 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
18.10.2017 20:37 <Fastasashark> Nyt se sitten tapahtui.. 99,99% :(
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 18.10.2017, 21:10 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
19.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Toronto - DetroitToronto -0.5kerroin 2.06 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.79
Osuma! +0.21 yks.

19.10.2017 05:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Los Angeles - MontrealLos Angeles +0kerroin 1.591 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.41
Osuma! +0.12 yks.
1
Ylös
  Profiili Seuranta
 
19.10.2017 10:11 <Tiima123> Nyt taas vihreällä. :) eteenpäin ja tsemppiä
19.10.2017 12:31 <Fastasashark> Kiitos!
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 18.10.2017, 21:21 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Perjantaille
20.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Jukurit - KärpätKärpät -0.5kerroin 1.9 (Bet365)panos 0.8 yks.raja 1.75
Huti: -0.80 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
20.10.2017 20:14 <Fastasashark> 1-5 --> 5-5, Kärpille kiitos.
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 19.10.2017, 18:42 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Viime viikonloppu jäi Valioliigan osalta välistä, mutta nyt jatketaan. Panostus vaan muuttuu pieneksi tasapanokseksi, jota nostan sitten kauden edetessä, jos osumia alkaa tulemaan enemmän. Kellyn kanssa täytyisi olla niin tarkat arviot, että minä en siihen pysty, varsinkaan Valioliigassa.

20.10.2017 22:00 - Valioliiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
West Ham - BrightonWest Ham -1kerroin 2.69 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 2.31
Huti: -0.20 yks.

21.10.2017 17:00 - Valioliiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Huddersfield - ManUManU -0.5kerroin 1.377 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.34
Huti: -0.20 yks.

21.10.2017 17:00 - Valioliiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Newcastle - Crystal PalaceCrystal Palace +0.5kerroin 1.943 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.6
Huti: -0.20 yks.

21.10.2017 17:00 - Valioliiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Stoke - BournemouthStoke -0.5kerroin 2.2 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 2.04
Huti: -0.20 yks.

21.10.2017 19:30 - Valioliiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Southampton - West BromwichWest Bromwich +0.5kerroin 2.16 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.94
Huti: -0.20 yks.

22.10.2017 15:30 - Valioliiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Everton - ArsenalEverton +0.5kerroin 1.9 (Pinnacle)panos 0.2 yks.raja 1.64
Huti: -0.20 yks.

Edit. Eve-Ars lisätty
0


Viimeksi muokannut Fastasashark päivämäärä 20.10.2017, 14:07, muokattu yhteensä 1 kerran
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 19.10.2017, 20:22 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
20.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Boston - VancouverVancouver +0.5kerroin 1.925 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.83
Huti: -0.30 yks.

20.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Columbus - Tampa BayTampa Bay +0kerroin 2.31 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 2.13
Osuma! +0.39 yks.

20.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
NY Rangers - NY IslandersNY Rangers -0.5kerroin 2.36 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 2.24
Huti: -0.30 yks.

20.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ottawa - New JerseyOttawa +0kerroin 1.613 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.46
Push: +0.00 yks.

20.10.2017 03:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Chicago - EdmontonChicago +0kerroin 1.925 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.82
Push: +0.00 yks.

20.10.2017 04:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Calgary - CarolinaCalgary +0kerroin 1.793 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.66
Huti: -0.30 yks.

20.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Arizona - DallasDallas -0.5kerroin 2.1 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.78
Osuma! +0.33 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 20.10.2017, 12:06 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Tulipa hurja arvio lopulta Kärpille. Olisi voinut earlyna panostaa reilusti enemmän.

Jukurit - Kärpät 15,6-19,2-65,2
KalPa - JYP 31,4-24,7-43,9
Lukko - HPK 51,9-22,7-25,4
Pelicans - KooKoo 57,6-18,5-23,9
Tappara - Ilves 57,2-20,1-22,7

20.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Lukko - HPKu4.5kerroin 2.03 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.88
Huti: -0.50 yks.

20.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Tappara - IlvesTappara -1kerroin 2.219 (Pinnacle)panos 0.49 yks.raja 2.07
Osuma! +0.60 yks.

20.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Tappara - Ilveso4.5kerroin 1.806 (Pinnacle)panos 0.25 yks.raja 1.72
Osuma! +0.20 yks.

20.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Pelicans - KooKooo5.5kerroin 2.25 (Pinnacle)panos 0.25 yks.raja 1.82
Osuma! +0.31 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 20.10.2017, 20:03 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Köh
21.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Florida - PittsburghPittsburgh -0.5kerroin 2.429 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.86
Osuma! +0.43 yks.

21.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Anaheim - MontrealMontreal +0kerroin 1.909 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.84
Huti: -0.30 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 21.10.2017, 13:07 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Onpa ollut uskomattomia tarjouksia yöllä bookereilla! Harmi, kun ei ehdi kytätä avauksia..

HPK - Jukurit 57,7-20,1-22,2
Ilves - TPS 29,7-20,8-49,5
JYP - Pelicans 56,7-20,4-22,9
KooKoo - HIFK 25,6-19-55,4
SaiPa - Kärpät 24-20,5-55,5
Sport - Tappara 33,7-26,4-39,9

21.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ilves - TPSTPS -1kerroin 2.58 (Pinnacle)panos 0.15 yks.raja 2.51
Osuma! +0.24 yks.

21.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
JYP - PelicansJYP -1kerroin 2.27 (Pinnacle)panos 0.53 yks.raja 2.1
Huti: -0.53 yks.

21.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KooKoo - HIFKHIFK -0.5kerroin 2.03 (Coolbet)panos 0.98 yks.raja 1.81
Huti: -0.98 yks.

21.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
SaiPa - KärpätKärpät -1kerroin 2.34 (Pinnacle)panos 0.52 yks.raja 2.16
Huti: -0.52 yks.

Näiden lisäksi Sport +0.5 Nordicbetilta kertoimella 1.77. Raja 1.66.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 21.10.2017, 13:16 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Hassutteluina totalit

21.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ilves - TPSo5.5kerroin 2.58 (Pinnacle)panos 0.25 yks.raja 2.02
Osuma! +0.40 yks.

21.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KooKoo - HIFKo5.5kerroin 2.46 (Pinnacle)panos 0.25 yks.raja 1.84
Osuma! +0.37 yks.

21.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
SaiPa - Kärpäto5kerroin 2.2 (Pinnacle)panos 0.25 yks.raja 2.01
Huti: -0.25 yks.

21.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Sport - Tapparau4.5kerroin 2.07 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.66
Huti: -0.50 yks.

21.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ässät - Lukkou4.5kerroin 2.02 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.63
Osuma! +0.51 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 21.10.2017, 13:41 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Illan änäri, yön pelit myöhemmin.
21.10.2017 20:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Philadelphia - EdmontonPhiladelphia -0.5kerroin 2.4 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 2.1
Osuma! +0.42 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 21.10.2017, 22:21 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
22.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Boston - BuffaloBoston +0kerroin 1.49 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.4
Push: +0.00 yks.

22.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Columbus - Los AngelesLos Angeles +0kerroin 2.35 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.79
Osuma! +0.41 yks.

22.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
NY Islanders - San JoseSan Jose +0kerroin 2.26 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 2.05
Huti: -0.30 yks.

22.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ottawa - TorontoToronto +0kerroin 1.813 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.73
Huti: -0.30 yks.

22.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Tampa Bay - PittsburghPittsburgh +0kerroin 2.25 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 2.01
Huti: -0.30 yks.

22.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Washington - FloridaWashington +0kerroin 1.714 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.58
Huti: -0.30 yks.

22.10.2017 03:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Dallas - CarolinaDallas -0.5kerroin 2.26 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.99
Osuma! +0.38 yks.

22.10.2017 04:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Arizona - ChicagoChicago -0.5kerroin 2.2 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.97
Osuma! +0.36 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 24.10.2017, 12:02 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Kiirettä ollut koko viikon, niin NHL jäänyt väliin, eikä taida helpottaa loppu viikostakaan. Liigat kuitenkin ehdin katsoa.

Jukurit - TPS 24,5-23,2-52,3
Kärpät - KooKoo 68,9-16,8-14,3
Lukko - JYP 42,6-23,2-34,2
Pelicans - Ässät 52,8-22,4-24,8
Tappara - SaiPa 70,2-17,1-12,7

Linjat näyttävät suht samanlaisilta, kuin arvioni. Täytyy tyytyä arpomaan totalseja.

24.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Jukurit - TPSu4.5kerroin 1.909 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.79
Huti: -0.50 yks.

No yksi pieni löytyi
24.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Kärpät - KooKooKärpät -0.5kerroin 1.48 (Coolbet)panos 0.39 yks.raja 1.45
Osuma! +0.19 yks.

24.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Kärpät - KooKoou5kerroin 2.4 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 2.25
Push: +0.00 yks.

24.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Lukko - JYPo4.5kerroin 2.06 (Pinnacle)panos 0.25 yks.raja 1.94
Osuma! +0.27 yks.

24.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Pelicans - Ässätu4.5kerroin 2.16 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.98
Huti: -0.50 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 25.10.2017, 11:24 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
HIFK - KalPa 60,4-20,6-19

25.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
HIFK - KalPaHIFK -1kerroin 2 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.93
Osuma! +0.30 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 25.10.2017, 15:44 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Lisäveto HIFK:lle. Samahan toki olisi heittää rahat vaikka kaivoon, kuin lähteä vetämään Mannya ja Jussia vastaan..

25.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
HIFK - KalPaHIFK -1kerroin 2.05 (Pinnacle)panos 0.19 yks.raja 1.93
Osuma! +0.20 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 25.10.2017, 22:46 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
26.10.2017 03:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Columbus - BuffaloColumbus +0kerroin 1.386 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.35
Osuma! +0.12 yks.
26.10.2017 03:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Columbus - Buffalou5.5kerroin 1.952 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.77
Huti: -0.30 yks.

26.10.2017 03:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
St. Louis - CalgarySt. Louis +0kerroin 1.574 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.44
Osuma! +0.17 yks.
26.10.2017 03:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
St. Louis - Calgaryu5.5kerroin 1.884 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.68
Huti: -0.30 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 26.10.2017, 11:30 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Kärpät - Lukko 56,1-21-22,9
Ässät - TPS 32,6-24,4-43

26.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ässät - TPSu4.5kerroin 2.13 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.78
Osuma! +0.57 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 26.10.2017, 17:20 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Vielä ehtii!
26.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Kärpät - LukkoKärpät -1kerroin 2.2 (Pinnacle)panos 0.23 yks.raja 2.13
Osuma! +0.28 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 26.10.2017, 22:29 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
27.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Boston - San JoseBoston -0.5kerroin 2.4 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 2.25
Osuma! +0.42 yks.

27.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
NY Rangers - ArizonaNY Rangers -0.5kerroin 1.952 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.88
Osuma! +0.29 yks.

27.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Pittsburgh - WinnipegPittsburgh -0.5kerroin 1.934 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.79
Huti: -0.30 yks.

27.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Toronto - CarolinaToronto -0.5kerroin 2.11 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.9
Huti: -0.30 yks.

27.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Florida - AnaheimAnaheim +0kerroin 2.2 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 2.09
Huti: -0.30 yks.

27.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ottawa - PhiladelphiaOttawa +0kerroin 1.952 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.76
Osuma! +0.29 yks.

27.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Tampa Bay - DetroitTampa Bay +0kerroin 1.444 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.36
Osuma! +0.13 yks.

27.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Vancouver - WashingtonVancouver +0kerroin 2.21 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.74
Osuma! +0.36 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 26.10.2017, 22:41 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
27.10.2017 02:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Boston - San Joseu5.5kerroin 1.884 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.67
Osuma! +0.27 yks.

27.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Florida - Anaheimu5.5kerroin 2.02 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.82
Huti: -0.30 yks.

27.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ottawa - Philadelphiau5.5kerroin 1.833 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.6
Huti: -0.30 yks.

27.10.2017 02:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Tampa Bay - Detroitu5.5kerroin 2 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.73
Osuma! +0.30 yks.

27.10.2017 05:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Vancouver - Washingtonu5.5kerroin 1.751 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.53
Huti: -0.30 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 27.10.2017, 12:12 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
HIFK - HPK 58,2-21-20,8
Ilves - KalPa 46,8-23,2-30
JYP - Tappara 44,2-23,6-32,2
KooKoo - Sport 35,5-22,2-42,3
SaiPa - Jukurit 50,1-23,8-26,1

27.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
HIFK - HPKHIFK -1kerroin 2.1 (Pinnacle)panos 0.26 yks.raja 2.03
Push: +0.00 yks.

27.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ilves - KalPaIlves +0kerroin 1.714 (Pinnacle)panos 0.53 yks.raja 1.64
Osuma! +0.38 yks.

27.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
JYP - TapparaJYP +0kerroin 1.884 (Pinnacle)panos 0.84 yks.raja 1.73
Push: +0.00 yks.

27.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KooKoo - SportSport +0kerroin 1.909 (Pinnacle)panos 0.34 yks.raja 1.84
Push: +0.00 yks.

27.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
SaiPa - JukuritSaiPa +0kerroin 1.591 (Pinnacle)panos 0.66 yks.raja 1.52
Push: +0.00 yks.

27.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
SaiPa - Jukuritu4.5kerroin 1.884 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.75
Osuma! +0.44 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 27.10.2017, 16:41 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Jostain syystä kallistuu underiksi kaikki arviot nykyään

27.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ilves - KalPau5kerroin 1.917 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.8
Osuma! +0.46 yks.

27.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
JYP - Tapparau5kerroin 1.662 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.61
Huti: -0.50 yks.

27.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KooKoo - Sportu5kerroin 2.11 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 2.06
Huti: -0.50 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 27.10.2017, 23:33 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
28.10.2017 01:00 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Vegas - ColoradoVegas +0kerroin 1.862 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 1.51
Osuma! +0.26 yks.

28.10.2017 03:30 - NHL
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Chicago - NashvilleChicago -0.5kerroin 2.44 (Pinnacle)panos 0.3 yks.raja 2.27
Huti: -0.30 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko: Re: Pienen rahan (sivu)vetoja
ViestiLähetetty: 28.10.2017, 12:30 
Status: JäsenLiittynyt: 29.12.2013, 11:42Viestit: 885
Pisteitä: 122
Kassa: -1.01 yks. Palautus%: 99.97% Panosten ka: 1.13 yks. Vetoja: 2718
Lukko - Ilves 54,7-21,4-23,9
HPK - SaiPa 50,2-22,6-27,2
KalPa - Jukurit 48,9-24,4-26,7
KooKoo - Sport 36,2-22,5-41,3
Tappara - Pelicans 48,9-22,2-28,9
TPS - JYP 46,7-23,7-29,6
Ässät - HIFK 33,2-24,2-42,6

28.10.2017 16:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Lukko - IlvesIlves +0.5kerroin 2.37 (Pinnacle)panos 0.44 yks.raja 2.21
Huti: -0.44 yks.

28.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
HPK - SaiPaSaiPa +0.5kerroin 2.1 (Pinnacle)panos 0.34 yks.raja 2.01
Huti: -0.34 yks.

28.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
HPK - SaiPau4.5kerroin 2.16 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 2.05
Osuma! +0.58 yks.

28.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KalPa - JukuritJukurit +0.5kerroin 2.02 (Pinnacle)panos 0.25 yks.raja 1.96
Huti: -0.25 yks.

28.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KalPa - Jukuritu4.5kerroin 1.826 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.66
Huti: -0.50 yks.

28.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
KooKoo - Sportu5kerroin 2.1 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.98
Osuma! +0.55 yks.

28.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Tappara - PelicansPelicans -0.5kerroin 3.85 (Coolbet)panos 0.32 yks.raja 3.47
Huti: -0.32 yks.

28.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
TPS - JYPTPS +0kerroin 1.684 (Pinnacle)panos 0.4 yks.raja 1.63
Huti: -0.40 yks.

28.10.2017 17:00 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
TPS - JYPu4.5kerroin 2.26 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.87
Huti: -0.50 yks.

28.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ässät - HIFKHIFK +0kerroin 1.9 (Pinnacle)panos 0.62 yks.raja 1.78Unibet 2.05!
Huti: -0.62 yks.

28.10.2017 18:30 - Liiga
PELIAIKA PÄÄTTYNYT
Ässät - HIFKu4.5kerroin 2.15 (Pinnacle)panos 0.5 yks.raja 1.82
Huti: -0.50 yks.
0
Ylös
  Profiili Seuranta
 
29.10.2017 12:48 <Fastasashark> Heh 2/11 ja alkukauden pal% Liigan osalta ~85%
29.10.2017 12:50 <Fastasashark> Nyt on hyvä tilaisuus tutkia omia fiiliksiä tappioputken
29.10.2017 12:53 <Fastasashark> aikana. Voin kertoa tietämättömille, että kyllä se pitää
29.10.2017 12:53 <Fastasashark> paikkansa, että paha olo on paljon suurempi, kuin hyvä olo
29.10.2017 12:54 <Fastasashark> voittoputken aikana.
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 825 viestiä ]  Mene sivulle 1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Gran Risa, jefukingi, LFM, RnR ja 18 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye