Ylikerroin.com
Suomen suurin vedonlyöntisivusto
Tänään on 20.01.2018, 19:22

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia



Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
 Viestin otsikko: power - Seuranta 06-07
ViestiLähetetty: 26.09.2006, 21:13 
Status: JäsenLiittynyt: 10.12.2003, 15:41Viestit: 2536
Pisteitä: 215
Kassa: -73.99 yks. Palautus%: 97.85% Panosten ka: 1.70 yks. Vetoja: 2030
<B>MLB</B>

<B>Vedot päivittäin</B>
PelipäiväVihjeitäOsumatpal%LinesVihjeitäOsumatpal%TotalsVihjeitäOsumatpal%
21-06-2007108.72587.253.80476.154.92198.4
22-06-20072521.28785.11110.70697.31410.58175.6
25-06-20071822.369124.3810.254128.21012.115121.1
26-06-20072934.188117.91416.998121.41517.190114.6
28-06-20072021.352106.8109.83198.31011.521115.2
29-06-20072019.20396.0104.64646.51014.557145.6
30-06-20072424.119100.51111.006100.11313.113100.9
01-07-20071815.91588.4106.22362.289.692121.2
02-07-20072121.724103.41011.830118.3119.89489.9
03-07-20072425.830107.61111.200101.81314.630112.5
05-07-200752.00040.030.0000.022.000100.0
06-07-20072139.154186.41017.418174.21121.736197.6
07-07-20072524.26097.01313.660105.11210.60088.3
12-07-20071010.486104.952.83056.657.656153.1
13-07-20072622.63287.0129.57079.81413.06293.3
14-07-20072020.512102.682.92036.51217.592146.6
17-07-20072738.096141.11215.360128.01522.736151.6
18-07-20072425.250105.21111.140101.31314.110108.5
20-07-20072126.264125.11116.440149.5109.82498.2
23-07-20071716.28795.876.41091.6109.87798.8
24-07-20072523.41593.71011.845118.41511.57077.1
25-07-20072214.14164.393.84542.71310.29679.2
26-07-20071410.31873.762.76046.087.55894.5
27-07-20071719.742116.165.07384.51114.669133.4
28-07-20072620.36278.3128.83073.61411.53282.4
29-07-20072431.327130.51219.151159.61212.176101.5
30-07-200744.110102.822.200110.021.91095.5
31-07-20072314.89364.8117.00363.7127.89065.8
Yhteensä560577.961103.2260252.95397.3300325.008108.3


Alkaen 1.7.
<B>Panosyksikkö-palautus</B>
PelattuVoitettuNettopal%
17481810.7762.77103.6%
0


Viimeksi muokannut power päivämäärä 01.08.2007, 08:22, muokattu yhteensä 169 kertaa
Ylös
  Profiili Seuranta
 
 Viestin otsikko:
ViestiLähetetty: 05.10.2006, 07:54 
Status: JäsenLiittynyt: 10.12.2003, 15:41Viestit: 2536
Pisteitä: 215
Kassa: -73.99 yks. Palautus%: 97.85% Panosten ka: 1.70 yks. Vetoja: 2030
<B>NHL</B>

<B>Vihjeet joukkueittain (Pelattu joko joukkuetta vastaan, sen puolesta, tai totals veto joukkueen otteluun)</B>
JoukkueVihjeitäOsumatpal%LinesVihjeitäLinesOsumatLinesPal%TotalsVihjeitäTotalsOsumatTotalsPal%
NY Rangers113145.754129.05168.434134.26277.320124.7
Dallas Stars128155.761121.76375.921120.56579.840122.8
Vancouver Canucks124150.617121.55564.847117.96985.770124.3
Buffalo Sabres117140.070119.74861.161127.46978.909114.4
Tampa Bay Lightning118138.183117.15060.986122.06877.197113.5
Anaheim Ducks116130.528112.55262.497120.26468.031106.3
Toronto Maple Leafs120134.720112.34955.008112.37179.712112.3
Montreal Canadiens120134.462112.15659.650106.56474.812116.9
Pittsburgh Penguins118131.823111.75158.730115.26773.093109.1
Los Angeles Kings126140.718111.76061.767102.96678.951119.6
St. Louis Blues115126.606110.15460.136111.46166.470109.0
Colorado Avalanche116127.679110.15054.149108.36673.530111.4
Calgary Flames127139.021109.56166.263108.66672.758110.2
Columbus Blue Jackets133145.294109.26461.79696.66983.498121.0
New Jersey Devils126137.082108.85758.733103.06978.349113.5
Carolina Hurricanes120129.474107.94849.368102.97280.106111.3
San Jose Sharks121130.309107.75958.04898.46272.261116.6
Ottawa Senators124133.450107.65662.541111.76870.909104.3
Boston Bruins124132.640107.05556.684103.16975.956110.1
Nashville Predators119126.042105.95453.18498.56572.858112.1
Minnesota Wild134139.938104.46563.92898.46976.010110.2
Philadelphia Flyers122126.994104.15044.01288.07282.982115.3
Atlanta Trashers118119.335101.15249.22394.76670.112106.2
NY Islanders118117.47499.65242.53581.86674.939113.5
Edmonton Oilers124123.17999.35755.24596.96767.934101.4
Florida Panthers128124.31797.15654.42897.27269.88997.1
Detroit Red Wings127118.98593.76559.71391.96259.27295.6
Washington Capitals114105.57692.65137.47173.56368.105108.1
Chicago Blackhawks120107.90489.95644.05178.76463.85399.8
Phoenix Coyotes11898.01183.15140.38979.26757.62286.0


<B>NHL-vihjeet vetomuodoittain</B>
VetomuotoVihjeitäOsumatpal%
1st Period Totals U/O4555.884124.2
1X24757.900123.2
Home Team Totals U/O213247.086116.0
Totals U/O532590.707111.0
1st Period Handicap7982.429104.3
Handicap431445.965103.5
Away Team Totals U/O210211.847100.9
Moneyline264264.155100.1
1st Period 1X230.0000.0


<B>NHL-vihjeet odotusarvojen mukaan</B>
OdotusarvoVihjeitäOsumatpal%LinesVihjeitäLinesOsumatLinesPal%TotalsVihjeitäTotalsOsumatTotalsPal%
1.02 - 1.05726786.181108.3436463.279106.3290322.902111.3
1.06 - 1.10787837.154106.4319320.852100.6468516.302110.3
1.11 - 1.15245263.731107.66158.00595.1184205.726111.8
1.16 - 1.205150.82799.766.243104.04544.58499.1
> 1.201518.080120.522.070103.51316.010123.2


<B>NHL-vihjeet todennäköisyyksien mukaan (Push-tulokset jätetty pois)</B>
TodennäköisyysVihjeitäOsumaTNOA-TNLinesVihjeitäOsumaTNOA-TNTotalsVihjeitäOsumaTNOA-TN
- 29%1323.126.01323.126.000.00.0
30% - 34%2842.932.22842.932.200.00.0
35% - 39%3429.438.13330.338.110.039.1
40% - 44%5933.943.15131.443.0850.043.8
45% - 49%14555.247.96561.547.58050.048.2
50% - 54%34654.652.69050.052.825656.352.6
55% - 59%47856.557.512850.057.435058.957.5
60% - 64%26962.162.38863.662.518161.362.1
65% - 69%16467.167.212163.667.44376.766.7
70% - 15377.174.415177.574.4250.070.9
0


Viimeksi muokannut power päivämäärä 08.04.2007, 08:02, muokattu yhteensä 100 kertaa
Ylös
  Profiili Seuranta
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 4 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Hyppää:  


Powered by phpBB © 2008 phpBB Group | Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com
subSilver+ theme by Canver Software, sponsor Sanal Modifiye